II міжнародний фестиваль «Майстри Сталевої Грані»

Экономьте время на отдых: бронируйте, оплачивайте онлайн и получайте быстрое подтверждение и электронные билеты на свой e-mail.
50грн.
посмотреть способы оплаты >
ГАРАНТИЯ НИЗКИХ ЦЕН
По запросу, в любой день

08-09 грудня 2018 року у самому серці нашої країни, а саме на Хрещатику, 2 у Києві, в Центрі Національної Ідеї «Український Дім» пройде II міжнародний фестиваль «Майстри Сталевої Грані».

Дата:

Сталева Грань

Вже добре знаний проект «Сталева Грань», який десять років поспіль є основною подією в Україні для захоплених людей, що цінують холодну красу, пропагують здоровий спосіб життя, заняття спортом, бойовими мистецтвами, самозахистом та готові вчитися навичкам ковалів, гончарів, лимарів й багатьох інших майстрів, продовжує розвивати додатковий проект, де ще більше уваги буде приділяється розвитку культури та ознайомленню з процесами виготовлення виборів з металу, шкіри, глини тощо.

8 та 9 грудня на відвідувачів фестивалю чекатимуть майстри ножової справи, ковалі, гончарі, майстри різноманітних народних українських промислів.

II міжнародний фестиваль «Майстри Сталевої Грані»

Традиційно, як для Сталевої Грані, можна буде не тільки побачити роботу професіоналів ножових, ковальських, гончарних справ та інших народних ремесел, а й спробувати щось зробити самостійно.

Крім того відвідувачі зможуть побачити шабельні бої, відвідати семінари із домедичної допомоги, прийняти участь у конкурсах, що проводяться як для дорослих, так і для малечі та навіть навчитися створювати мультфільми.

Родзинкою цього фестивалю стане відтворення вікових традицій й велика кількість різноматних майстер-класів від представників Національного музею народної архітектури та побуту України та Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана»

Багато з майстер-класів буде проводитися уперше.

Дополнительная информация

Графік роботи II міжнародного фестивалю «Майстри Сталевої Грані»:

  • 08.12.18: 11.00 — 19.00;
  • 09.12.18: 10.00 — 17.00.

Квитки: дорослий – 50 гривень; діти до 10 років – безкоштовно.

Мобільний телефон: +380 66 172-178-5

Акредитація ЗМІ обов’язкова.

Телефон: (066) 172 17 85

Сайт: http://steeledge.com.ua/

Сторінка івенту: https://www.facebook.com/events/276696282956479/

Где проходит

Адреса: Київ, вулиця Хрещатик, 2, Український Дім

Есть вопросы?
С удовольствием Вам поможем:


Служба поддержки:

063 443 99 09

Мы рады вашим звонкам с понедельника по пятницу с 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг