Фестиваль»Galaxy Fest»

Экономьте время на отдых: бронируйте, оплачивайте онлайн и получайте быстрое подтверждение и электронные билеты на свой e-mail.
0грн.
посмотреть способы оплаты >
ГАРАНТИЯ НИЗКИХ ЦЕН
По запросу, в любой день

Запрошуємо у першу суботу зими, 2 грудня, на святкування першої річниці Сімейного розважального парку “Галактика”! На тебе чекає «Galaxy Fest» — наймасштабніший фестиваль площею 19,5 тис. кв.м. веселощів, розваг та сімейного відпочинку.

Дата:

Galaxy Fest

Особливістю цього івенту буде унікальний парад мульт-героїв, аніматорів, ростових ляльок та акторів у незвичайних костюмах. Кожен учасник фестивалю казково та феєрично представить свою послугу або товар у великій ході через весь торговий центр «Lavina». А відвідувачі фестивалю стануть не просто глядачами, а частиною дійства, де кожен малюк порине у захоплюючу святкову пригоду з командою улюблених героїв.

Такого формату в Україні ще не було, тому це унікальне дійство здивує та приголомшить дітей та дорослих. Задля веселощів, зручності та комфорту гостей, простір парку «Галактика» буде поділено на тематичні зони.

На тебе чекає святковий ярмарок найкращих товарів для дітей, спорт та творчість, фото-зони, food-корт солодощів, beauty-зона, тест-драйв дитячого транспорту, шоу та концерт на головній сцені, найгучніше disco та великий святковий торт.

А ще традиційно для всіх гостей діють унікальні атракціони — світові бестселери, аналогів яким немає в Україні, а також спеціальна пропозиція — святковий тариф!

Ми організували простір фестивалю так, щоб кожному було цікаво та весело святкувати перший день народження парку «Галактика» і щоб вся ваша родина отримала максимум задоволення від спільного відпочинку.

Ми зробимо Galaxy Fest 2017 найкрутішим івентом року. Долучайся, зробимо це разом!

Якщо ви компанія або бренд, і у вас є бажання бути в цей день з нами, стати партнером або учасником нашого мегасвяткового фестивалю, заповніть форму реєстації за посиланням: https://goo.gl/Ts91aD

Дополнительная информация

Телефон: (044)290 57 75, (044)290 58 85.

Где проходит

Місце проведення: Сімейний парк розваг «Галактика» в ТРЦ «LAVINA» вул. Берковецька, 6Д