Смачні київські візитівки

Экономьте время на отдых: бронируйте, оплачивайте онлайн и получайте быстрое подтверждение и электронные билеты на свой e-mail.
от 250грн.
посмотреть способы оплаты >
ГАРАНТИЯ НИЗКИХ ЦЕН
По запросу, в любой день

У дні канікул і відпусток поміж святами, після дружнього застілля і дорослим і дітям хочеться активних і цікавих пригод. Найкраща можливість зустріти такі пригоди — взяти участь у екскурсії присвяченій київським смаколикам. Це найкращий спосіб відпочити приємно і з користю. До того ж у програмі цієї екскурсії є ще дегустація київських смаколиків, особливий майстер-клас для діток і захопливі розповіді знавця київської кухні.

Дата: По запросу, в любой день

Почнемо з того, що екскурсія «Київські смаколики» відбувається на Подолі — стародавньому районі майстрів. Не дивно, що тут жили люди, які любили і добре попрацювати, і смачно поїсти. А отже, найцікавіші історії про давні українські страви, способи їх приготування, потрібно слухати саме тут. Звісно, куштувати їх теж потрібно на Подолі, адже атмосфера цьому сприяє.

Під час екскурсії «Київські смаколики» ви дізнаєтеся багато цікавих історій про те, які страви ставали справжніми візитівками Києва різних століть, що найбільше полюбляли козаки, а які страви їли монахи. Ви дізнаєтеся, хто такі цукерники, і чому їх працю дуже шанували, а також зможете взяти участь у київському фестивалі вуличної їжі ХІІІ століття. Під час майстер-класу ви приготуєте страву, якій вже понад 400 років, дізнаєтеся, які з наших сучасних улюблених страв їли наші земляки у далеких XVII і XVIII століттях.

Приходьте за цікавими історіями, приємними та смачними подарунками і, звичайно, позитивними емоціями!

Дополнительная информация

Тривалість: 2 години

Вартість для 1 особи: 250 грн.

У вартість екскурсії входить дегустація смаколиків, особливий обід з майстер-класом для дітей.

Майстер-клас відбудеться у колоритному ресторанчику на Подолі. У майстер-класі братимуть участь лише діти, а дорослі виконуватимуть роль уважних глядачів. Майстер-клас буде найбільш цікавим дітям від 7 до 13 років.

Где проходит

Маршрут: вул. Сагайдачного — Києво-Могилянська Академія — Контрактовий дім — фонтан Самсон — Фролівський монастир — Житній ринок — ресторан «Гарбузик»

Есть вопросы?
С удовольствием Вам поможем:


Служба поддержки:

063 443 99 09

Мы рады вашим звонкам с понедельника по пятницу с 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг