Пригоди київських капелюшків та фартушків

Экономьте время на отдых: бронируйте, оплачивайте онлайн и получайте быстрое подтверждение и электронные билеты на свой e-mail.
от 150грн.
посмотреть способы оплаты >
ГАРАНТИЯ НИЗКИХ ЦЕН
По запросу, в любой день

Запрошуємо вас на прогулянку центральними вулицями Києва, під час якої ми зможемо подивитися на життя міста крізь призму моди. Ми поговоримо про дрес-код столиці початку 20 століття, дізнаємося про кольори міста, а допоможуть нам у цій пригоді Фундуклеївська вулиця, відомі містяни, цікаві історії та київські довідники тих років.

Дата: По запросу, в любой день

Програма екскурсії

Спідниці і капелюшки, фартухи, кашкети, стрічки — всі ці вічні атрибути моди можуть дуже багато розповісти про міське життя. Можна сказати, що у Києві сто років тому панувала певна ієрархія капелюшків та кашкетів. Під час екскурсії ми дізнаємося про те, як вбиралися крамарки, молочарки, квіткарки та інші пані у фартушках, стрічках та хустинках. Послухаємо історії капелюшків, що здатні були збагатити або ж розорити чоловіка. Дізнаємося, як панянки шили собі сукні і чому воювали із кравцями у 1914 році. Вивчимо гардероб Анни Горенко. Завітаємо до мадам Анжу — господарки неперевершеної капелюшкової майстерні. Уважно роздивимося чоловічий силует міста. Поговоримо і про українське вбрання, що стало символом самовираження, та дізнаємося, завдяки кому ми сьогодні носимо вишиванки із джинсами.

Дополнительная информация

Вартість екскурсії: 150 грн.

Тривалість: 2 години 15 хвилин

Мова: українська

Початок: вул. Богдана Хмельницького

Есть вопросы?
С удовольствием Вам поможем:


Служба поддержки:

063 443 99 09

Мы рады вашим звонкам с понедельника по пятницу с 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг