Зробіть перший крок до здійснення вашої мрії разом із Jacobs! | relax)

Зробіть перший крок до здійснення вашої мрії разом із Jacobs!


Новорічні свята – це особлива магія, і як тільки ми її відчуваємо, одразу виникає бажання, щоб вона тривала якомога довше. Аромоксамит кави Jacobs  дарує всім охочим частинку святкового дивамагічну ковзанку, яка залишиться із львів’янами й гостями міста до 9 березня!

Напередодні новорічних свят Львів перетворюється на казкове місто зі своєю особливою атмосферою, яка надихає та дарує різдвяний настрій. Улюбленим місцем розваг був і залишається центр міста та площа Ринок, і саме тут усіх любителів святкової атмосфери й яскравих розваг чекає ковзанка від Jacobs.

Зробіть перший крок до здійснення вашої мрії разом із Jacobs!

Починаючи з 19 грудня, щодня без вихідних з 9:00 до 22:00 години всі охочі можуть намалювати льодові візерунки, подумати про плани на новий рік та поспілкуватися в теплому колі друзів.

Ковзанка Jacobs надихатиме всіх небайдужих не лише на новорічні свята, а й протягом усієї зими – аж до 9 березня.

Але то була б не справжня новорічна магія, якби Аромоксамит кави Jacobs не подбав про всіх! Тож навіть якщо ви не вмієте кататися на ковзанах, все одно приходьте до ковзанки: там на вас чекатимуть магічні санчата Jacobs! І нехай Аромоксамит кави Jacobs надихне вас зробити перший крок до здійснення мрії!

Читайте также:

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг