Мальовничий Стрийський парк | Концерты, спектакли, экскурсии во Львове. Туры и экскурсии по Украине.

Мальовничий Стрийський парк


Найкращий відпочинок для вас – це релакс у мальовничому куточку України? Віддаєте перевагу активним розвагам, особливо, катанню на велосипедах? Пізнавати щось нове для вас – краще, ніж насолоджуватися співом птахів? Тоді швидше замовляйте екскурсію «Мальовничий Стрийський парк» онлайн на Relax.com.ua!

Стрийський парк – справедливо вважається одним з найкрасивіших парків Львова. Його не раз порівнювали з кращими зразками садово-паркового мистецтва Європ і найтонші естети сходилися на думці, що він нічим не поступається закордонним перлинам.

Спроектований талановитим Арнольдом Рерінгом наприкінці XIX століття Стрийський парк виник на місці однойменного кладовища. Трохи пізніше тут були побудовані виставкові павільйони, які в 1894 році в рамках масштабної Промислової виставки відвідав Його Величність австрійський імператор.

Дата екскурсії: 26.04.2015

Вартість екскурсії: 49 грн (69 грн – при оплаті на місці)

Живописный Стрыйский парк

Источник: relax.com.ua

Програма екскурсії

У ході екскурсії «Мальовничий Стрийський парк» ви пройдете по просторами садово-ландшафтної перлини Львова та дослідите маршрут Галицької Крайової Виставки, яка стала яскравою плямою в історії цього краю.

На площі в 50 гектарів, умовно розділеній на три зони, розкинулися озеро з лебедями, приголомшливий фонтан, вражаюча пішохідна доріжка, яку перетинають найцікавіші архітектурні пам’ятки, і романтично-затишний гай.

Досвідчений екскурсовод та біолог за освітою ознайомить вас із багатою колекцією (більше 200 видів!) екзотичних дерев та кущів. Ви дізнаєтеся як виглядає тюльпанове дерево, маньчжурська аранія, червоний дуб, гінгко дволопатеве, насолодитеся красою магнолій та японського бузка.

У вільний час рви зможете неспішно пройтися алеями Стрийського парку і погодувати білок, а також поласувати чимось смачним в одному з місцевих кафе. При бажанні можна покататися на велосипеді: для цієї мети облаштовані велодоріжки.

Шукаєте варіант для цікавих вихідних – пізнавальних, спортивних і в той же час романтичних? Швидше замовляйте екскурсію «Мальовничий Стрийський парк» – впевнені, вам сподобається!

Додаткова інформація

Дата екскурсії: 26.04.2015

Вартість екскурсії: 49 грн (69 грн – при оплаті на місці)

Тривалість екскурсії: 2 години

Місце зустрічі: повідомляється після запису

Час початку: 15:00

Що входить у вартість екскурсії:

  • екскурсійне обслуговування

Додатково сплачується:

  • екскурсійна радіосистема, якою можна скористатися, якщо група екскурсантів буде більше 20 осіб (5 грн / ос.)

 

 

Читайте также:

Салон еротичного масажу “Кориця”

Еротичний масаж – дозволяє повністю розслабитися і зануритися в світ, що виходить за рамки повсякденного життя. Стрес і ...

ZAHID QUADRO-TUR – катання на квадроциклах

ZAHID QUADRO-TUR - катання на квадроциклах у Львові. Прокат квадроциклів. Адреса. Телефон. ...

Фестиваль повітряних куль в Трускавці

16 червня в Трускавці та Східниці пройде Фестиваль повітряних куль. Бронюйте місця в автобусному турі зі Львова на ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг