Пригодницький квадро-тур біля Львова «Справжнє бездоріжжя»

Пригодницький квадро-тур біля Львова «Справжнє бездоріжжя»

Экономьте время на отдых: бронируйте, оплачивайте онлайн и получайте быстрое подтверждение и электронные билеты на свой e-mail.
1300грн.
посмотреть способы оплаты >
ГАРАНТИЯ НИЗКИХ ЦЕН
По запросу, в любой день

Прогулянка на квадроциклах лоном природи – веління сучасності! Якщо ви хочете урізноманітнити своє життя, але ви зайнята людина, то короткочасний квадро-тур біля Львова – це те, що потрібно, щоб забути про буденні проблеми та відпочити  душею і тілом. Ви відкриєте для себе захоплюючий світ пригод та драйву і назавжди закохаєтеся у потужного металевого звіра!

Дата: По запросу, в любой день

Детальний опис

Чому даний тур особливий? Тому що він проходить найцікавішою пересіченою трасою біля Львова. Ви самостійно, віртуозно подолаєте різкі перепади рельєфу, оминаючи високі столітні буки, сосни та підступні кущі на вашому шляху. Повірте, коли ви до кінця пройдете весь маршрут, то відчуєте себе на вершині світу, а ізюминкою туру є неймовірна панорама , що відкривається з гори села Гончари. Відчуваючи силу і потужність залізного монстра, здійснюючи фантастичні маневри, світ для вас буде виглядати в іншому світлі.

Якщо ви відчуваєте страх за те, що ніколи не керували квадроциклом та можете не справитися з керуванням, то не переймайтеся цими дрібницями! Наші професійні інструктори проведуть вступний курс. Ви отримаєте розгорнуті відповіді на всі запитання та позбудетесь власної невпевненості. Спеціалісти будуть супроводжувати вас протягом усієї прогулянки на квадроциклах, тому ви одночасно зможете відчути шквал яскравих емоцій та бути у повній безпеці.

Зверніть увагу ! Надані Вам безкоштовно засоби особистого захисту, такі як спецодяг, мото-захист і шолом, додатково гарантують вашу повну безпеку під час квадро-туру. Подорож відбудеться при будь-яких погодніх умовах.

Рекомендуємо ! Одягнути зручний одяг по сезону та змінне спортивне взуття.

Важливо! Вік учасників не менше 18-ти років. Пасажири позаду з 10 років. Вживання алкогольних напоїв під  час туру заборонено!  Також не допускаються до сафарі особи в стані алкогольного або наркотичного спяніння !

Будьте готові до того щоб випробувати свою фізичну підготовку на потужних квадроциклах BRP Outlander 400 max або CFMOTO 500  та відчути захоплення від своїх маленьких та великих перемог!

Програма квадро-тура

11.00 –с. Виннички, 15 км біля Львова , знайомство з інструкторами.

11:05 – оформлення договору прокату, інструктаж. Одягання костюмів, спорядження .

11.10 – виїзд у подорож

12.40 – приїзд у «Квадро Парк», переодягання, виїзд у Львів

Дополнительная информация

Тривалісь:  1,5 годин.

Вартість для 1 особи (або двох на одному квадроциклі)  :  1300 грн.

У вартість входить :

  • Оренда квадроцикла
  • Захисний одяг
  • Шолом з підшлемником;
  • Мотозахист (черепаха);
  • Рукавиці;
  • Інструктаж, супровід інструктора на окремому квадроциклі.

Где проходит

Маршрут: с. Виннички – Винничківський ліс – с. Гончари (Гончарська гора) – с. Виннички