Екскурсія «Довкола Львова» | Концерты, спектакли, экскурсии во Львове. Туры и экскурсии по Украине.

Екскурсія «Довкола Львова»


Побачити унікальні маловідомі місця неподалік Львова – чудова можливість пізнати це чудове місто з його околицями, відчути справжній захват від раніше мало ким баченої краси можна на екскурсії «Довкола Львова». Збирайте гарну компанію та відправляйтеся в неймовірну подорож, яка запам’ятається вам на все життя!

Приєднуйтесь до класної, атмосферної та надзвичайно цікавої екскурсії «Довкола Львова»!

Дата екскурсії: 4.05.2015

Вартість екскурсії: 175 грн.

Экскурсия «Вокруг Львова»

Источник: relax.com.ua

Програма екскурсії

О 8:00 виїзд зі Львова на комфортабельному автобусі до найбільшого житлового масива Львова – Сихів, де запланований огляд чудової пам’ятки дерев’яної архітектури,  про існування якого не знають навіть багато самих мешканців цього району. Кажуть, церква Пресвятої Трійці 1654 року була побудована козаками Богдана Хмельницького під час облоги Львова. так це чи ні – дізнайтеся в гідів!

Наступне місце зупинки – це Старе село, де ви маєте змогу побачити найбільший замок в Україні, побудований в 1584-1654 роках. Його територія складає два гектари. У різні часи тут був і арсенал, і винокурня, і склад, і пивоварня.

У Звенигородці на вас чекає екскурсія музеєм і замчищем. Ви побачите залишки давньоруського городища Х-ХІІІ століття, фундаменти кам’яної церкви ХІІІ століття, дорогу ХІІ століття та чудовий музей, присвячений героїчному минулому цього славному місцю, котре колись було столицею могутнього Звенигородського князівства.

Далі ви відвідаєте давнє село Черепин, в якому знаходиться перлина дерев’яної архітектури національно значення – церква Стрітення Господнього 1757 року.

Екскурсія старим містом, музеєм та обід відбудеться у селі Вовків – батьківщині відомого українського художника та громадського діяча Корнила Устияновича. Саме тут знаходиться музей-садиба, присвячений родині Устияновичів.

У Вовкові також знаходиться церква Уведення 1702 року та руїни костелу Марії Магдалини у стилі арт-деко 1924 року, виконаним за проектом польського архітектора і художника Броніслава Віктора. Цей костел відомий тим, що саме в ньому знімався перший український історичний детектив за твором Івана Франка «Злочин з багатьма невідомими».

У містечку Кугаєві ви оглянете церкву Богоявлення 1693 року, в якій зберігся давній іконостас. Це справжня перлина галицької дерев’яної архітектури.

відвідини костелу та огляд замчища, решток замкових оборонних валів приготувало для вас і глухе село Пустомитівського району – Підтемне.

Наступне зупина – медова столиця України Раковець. Вам неодмінно сподобається екскурсія старим містом та набирання води в джерелі зі святою водою! Адже це місце відоме своїми чудодійними властивостями – зціленнями багатьох людей в місцевому джерелі з святою водою. Колись поруч з цим місцем було з’явлення Божої Матері. З того часу вважалося, що той, хто пройде по воді святого джерела навколо хреста чотирнадцять разів – вилікується від багатьох хвороб, навіть невиліковних.

Нарешті, красива природа, мальовничі пагорби і ліси допоможуть добре відпочити  від міської суєти та зробити повернення у Львів ще одним невеличким святом цього чудового дня.

До міста ви повернетесь о 20:00.

Додаткова інформація

Дата екскурсії: 4.05.2015

Вартість екскурсії: 175 грн.

Тривалість екскурсії: 1 день

Початок екскурсії: Львів

Час початку екскурсії: 8:00

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом,

супровід гіда-екскурсовода,

екскурсійне обслуговування в музеях,

страхування на час подорожі.

У вартість не входить (оплачуються додатково):

– вхідні квитки в музеї,

– харчування.

Вартість вхідних квитків:

– музей історії давньоруського міста Звенигорода: загальний, пенсіонери – 4 грн., студенти та учні – 2 грн.,

–  музей-садиба Устияновичів: загальний, пенсійний, студентський і дитячий – 2 грн.

Вартість харчування: 40 грн./особа. Обід відбувається в агрооселі села Вовків і готується з домашніх натуральних продуктів.

Маршрут екскурсії: Львів – Сихів – Старе село – Звенигород – Черепин – Вовків – Кугаїв – Підтемне – Раковець – Львів

 

 

Читайте также:

Фестиваль повітряних куль в Трускавці

16 червня в Трускавці та Східниці пройде Фестиваль повітряних куль. Бронюйте місця в автобусному турі зі Львова на ...

Хореографічна вистава «Я і всі мої Я» Dnepr Modern Ballet

20 травня у Львові, у Львівському драматичному театрі ім Лесі Українки відбудеться Хореографічна вистава «Я і ...

Пригодницький квадро-тур біля Львова «Чортові скелі – загадка історії»

Пориньте у світ пригод завдяки квадро-туру у якому ви побачите унікальну пам’ятку природи Чортові скелі. Заряджайтесь адреналіном ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг