Майстерня пряників “Юрашки”

Майстерня пряників “Юрашки”


Ви колись бували в справжній пряничній майстерні, де випікають ароматні медові прянички за давнім рецептом? Така  Майстерня працює у Львові – майстерня пряників “Юрашки”.

“Юрашки” – це справжня майстерня, де за давніми львівськими рецептами пекарі, у вашій присутності, випікають пряники різних форм, кольорів і видів.

Час роботи: 10-00 – 22-00
Телефон: +38 (067) 674-99-37, +38(032) 235-43-28
Сайт: http://yurashky.com/
Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/yurashky/

Майстерня пряників “Юрашки”

В першій залі майстерні ви зустрінете  пекарів, які власноруч випікають пряники, які вже за якусь мить, ви зможете купити. Поряд із пекарями чарівниці майстерні- художниці, які делікатною ручною роботою розмалбовують і створюють малюнки і образи на кожному окремому прянику.

В зоні для майстер-класів ви можете зануритись у виготовлення пряників із головою, пройти майстер-клас і створити свій медовий унікальний пряничок. Спочатку замісити тісто, спекти а потім і самому нанести візерунок на свій сувенір.

Пройшовши далі ви потрпите в кольорову крамничку, де серед сотень і сотень видів пряників, форм і кольорів, точно знайдете гостинець до душі, або до подарунку. А для тих, хто хоче перепочити і перевести дух, може розслабитись в кав’ярні “Юрашки”, випити какао і скуштувати, який ж той пряник на смак. Хоча в кафе на вибіє і смачні десерти, і випічка, штруделі сирники, запашна кава і смачний карпатський чай.

Якщо ви приїхали  до Львова, то точно хочете, щоб шматочок його настрою і традицій ви привезли із собою додому. Та тепер ви знаєте, що у Львові є своя традиція, пов’язана із сувенірами. Ще століття тому, люди, відвідуючи міські львівські  ярмарки, обов’язково купували в якості подарунка своїм близьким медові пряники. Сьогодні цю традицію для вас відновила  львівська майстерня пряників «Юрашки».

Тому, якщо ви прогулютесь старими львівськими вуличками, завітайте на вулицю Краківську у майстерню пряників «Юрашки» і виберіть всій гостинець зі Львова.

Читайте также:

Фестиваль повітряних куль в Трускавці

16 червня в Трускавці та Східниці пройде Фестиваль повітряних куль. Бронюйте місця в автобусному турі зі Львова на ...

Хореографічна вистава «Я і всі мої Я» Dnepr Modern Ballet

20 травня у Львові, у Львівському драматичному театрі ім Лесі Українки відбудеться Хореографічна вистава «Я і ...

Пригодницький квадро-тур біля Львова «Чортові скелі – загадка історії»

Пориньте у світ пригод завдяки квадро-туру у якому ви побачите унікальну пам’ятку природи Чортові скелі. Заряджайтесь адреналіном ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг