Де прогулятись у Львові | Концерты, спектакли, экскурсии во Львове. Туры и экскурсии по Украине.

Де прогулятись у Львові


Львів – культурна столиця України, гуляючи його затишними вулицями і милуючись красивими будівлями, відчуваєш себе в середньовічній Європі. Радимо Вам відвідати найвизначніші пам’ятки Львова, щоб перейнятися духом міста та відчути всю його красу.

парки, скверы, красивые места львова

Парк «Високий замок»

Парк «Високий замок» знаходиться на вулиці Ужгородській на найвищій горі Львова (431 м), яка була штучно створена на честь Люблінської унії в кінці XIX століття. На верху гори розташовані руїни старого замку, з яких відкривається приголомшливий вид на весь Львів. На нижніх терасах парку в жаркий час ви можете насолодитися прохолодою в тіні старих каштанів і подивитися на екзотичні рослини, що ростуть у будиночку садівника.

парки, скверы, красивые места львова

Львівський Оперний театр

Однією із знаменитих пам’яток Львова є Львівський Оперний театр, побудований в 1901 році. Будівля театру витончена, вона вважається однією з найкрасивіших в Європі. Фасад театру прикрашений статуями 4-х муз.

парки, скверы, красивые места львова

Поряд з Оперним театром розташований затишний сквер, в якому досить часто проходять виступи вуличних артистів, сидять художники і збираються різні народні діячі. Ви зможете посидіти на лавочках і помилуватися красою парку і шикарним фонтаном, розташованим перед будівлею театру.

Львівський національний університет

Львівський національний університет був побудований в 1919 році за проектом австрійського архітектора Гохбергера, і гармонійно поєднує в собі архітектуру неоренесансу і скульптури. Фасад університету прикрашений фігурами, що символізують Любов, Справедливість, Правду і Віру.

парки, скверы, красивые места львова

Площа Ринок

Площа ринок – це візитна картка Львова та його одна з найвідоміших визначних пам’яток. Розташована вона в самому серці міста і впродовж 500 років була центром торгівлі, ділових угод і політики. На Площі Ринок по периметру побудовані унікальні будинки, які до сьогодні зберегли свою історичну цінність. Більша частина будинків була побудована італійськими архітекторами з каменів різного кольору і створюють всі разом неймовірної краси композицію, яка не може не порадувати око. Ці будинки настільки вузькі, що в ширину поміщається максимум три вікна.

парки, скверы, красивые места львова

Львівська ратуша

Будівля міської адміністрації – Львівська ратуша – розташована на Площі Ринок. Будівля була споруджена в 1835 році. Будь-який бажаючий може піднятися крутими сходами на дах ратуші і насолодитися прекрасним видом Львова і сфотографуватися на пам’ять. Також, в будівлі Львівської ратуші можна побачити своїми очима механізм годинника, який щогодини повідомляє мешканцям та гостям Львова точний час.

парки, скверы, красивые места львова

Домініканський собор

Домініканський собор (нині греко-католицька церква Святої Євхаристії) ще одна визначна пам’ятка Львова. Він розташований на Музейній Площі, 1, де був побудований ще в XIII столітті, але в 1748 році його розібрали через аварійний стан храму, а на його місці з 1748 і до 1764 відбувалося будівництво нового храму.

парки, скверы, красивые места львова

Домініканський собор – це велична архітектурна пам’ятка пізнього бароко, внутрішнє оформлення вражає всіх своєю красою. Також в соборі зберегли древні частини старого готичного собору – алебастровий надгробок XVI століття.

Палац Потоцьких

Безсумнівно, красивим місцем для прогулянок може стати палац Потоцьких (вул. Коперника, 15), побудований в 1890 році за проектом французького архітектора Луї д’Овернь.

парки, скверы, красивые места львова

На першому поверсі знаходитися каплиця, в якій зберігається стародавня чудотворна ікона Львівської Богородиці (XV століття), а на другому представлена експозиція Львівської галереї. У палаці Потоцьких розташовані прекрасні зали (Червоний, Дзеркальний, Блакитний), прикрашені мармуром, золотом, ліпниною і камінами.

Читайте также:

Львівська копальня кави

Львівська копальня кави - це нова креативна кав'ярня, розташована в книжковому магазинчику на площі Ринок. ...

Собор Святого Юра. Львів

Собор Святого Юра у Львові - це головний греко-католицький собор міста. Довгий час на території собору знаходилася резиденція ...

Латинський кафедральний собор. Львів

Латинський кафедральний собор - це єдиний собор у Львові, який будувався протягом 100 років і зберіг у собі ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг