Італійський дворик. Львів. | Концерты, спектакли, экскурсии во Львове. Туры и экскурсии по Украине.

Італійський дворик. Львів.


Італійський дворик – це унікальний пам’ятник архітектури епохи Відродження, який вважається одним з найкрасивіших і найромантичніших місць центральної частини Львова.

Адреса Італійського дворика:

Площа Ринок, 6

Італійський дворик

Раніше Італійський дворик належав Костянтину Корнякту – купцю і виноторговця з острова Крит, що отримав дворянський титул від короля Речі Посполитої Сигізмунда ІІ Августа за свою вірну службу. Король Стефан Баторій дав дозвіл Корнякту побудувати палац з шістьма вікнами на Площі Ринок. У той час дозвіл на будівництво будинків з шістьма вікнами не можна було купити за жодні гроші, а тільки отримати завдяки відданій службі державі.

Палац був побудований в 1580 році. Авторами палацу стали італійські архітектори Петро з Барбони та Павло Римлянин. Італійський дворик був тихим і затишним місцем для відпочинку, розташований в середині палацу. Він був побудований таким чином, що шум з площі туди не доносився.

У середині XVII століття палац перейшов у власність родини польського короля Яна ІІІ Собеського, після чого він став називатись Королівською Кам’яницею. Саме тут в 1686 був підписаний «Вічний мир» між Росією і Польщею.

З 1908 року палац викупило місто. І ось вже більше 100 років при ньому працює Львівський історичний музей, який має назву «Національний музей імені короля Яна ІІІ».

Італійський дворик схожий на типові дворики Риму та Флоренції. Тому зовсім не дивно, що в XVII столітті в ньому ставили п’єси Шекспіра. Зараз на території Італійського дворика проводяться джазові та класичні концерти, а в теплу погоду в ньому можна посидіти в затишному кафе і випити чашечку запашної львівської кави.

Зараз в теплу пору року в Італійському дворику працює літнє кафе, а також проводяться джазові та класичні концерти.

Читайте также:

Де прогулятись у Львові

Львів - культурна столиця України, який безсумнівно оточить вас своїми таємницями і бездоганною красою. ...

Львівська копальня кави

Львівська копальня кави - це нова креативна кав'ярня, розташована в книжковому магазинчику на площі Ринок. ...

Собор Святого Юра. Львів

Собор Святого Юра у Львові - це головний греко-католицький собор міста. Довгий час на території собору знаходилася резиденція ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг