Палац Потоцьких. Львів | Концерты, спектакли, экскурсии во Львове. Туры и экскурсии по Украине.

Палац Потоцьких. Львів


Палац Потоцьких – це резиденції родини Потоцьких, будівництво якої почалося в 1880 році. Сім’я Потоцьких продала свій палац на площі Галицькій і придбала нерухомість на вул. Широкій. Старий палац, який являв собою невелику садибу, розібрали в 1860-1861 роках, але будівництво нової резиденції  тривало три десятиліття.

Палац Потоцьких будували за проектом французького архітектора Людвіга де Верні та англійського архітектора Юліана Цибульського в стилі барокового класицизму. Палац має Н-подібну форму і три поверхи. Фасади палацу прикрашені фігурними обрамленнями вікон, ліпними консолями і балюстрадами. Парадний вхід прикрашений арочним портиком з ліпниною, а також іонічними консолями. Загальна площа палацу складає 3100 кв.м.

До 1979 року на місці, де зараз знаходиться палац, розташовувався великий міський парк. Після 1980-х років в цьому парку побудували шахту для прокладання тунелів підземного трамвая.

З 1972 року до 2000-х років у палаці Потоцьких розміщувався Палац урочистих подій (Львівський міський РАЦС). На початку нашого століття будівлю палацу Потоцьких було передано Львівській галереї мистецтв.

[review]

Читайте также:

Де прогулятись у Львові

Львів - культурна столиця України, який безсумнівно оточить вас своїми таємницями і бездоганною красою. ...

Львівська копальня кави

Львівська копальня кави - це нова креативна кав'ярня, розташована в книжковому магазинчику на площі Ринок. ...

Собор Святого Юра. Львів

Собор Святого Юра у Львові - це головний греко-католицький собор міста. Довгий час на території собору знаходилася резиденція ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг