Пам'ятник Адамові Міцкевичу. Львів | Концерты, спектакли, экскурсии во Львове. Туры и экскурсии по Украине.

Пам’ятник Адамові Міцкевичу. Львів


Пам’ятник Адамові Міцкевичу – це пам’ятник відомому польському поету і діячу національно-визвольного руху. Пам’ятник розташований в самому центрі міста на однойменній площі, що з’єднує проспект Шевченка з проспектом Свободи.

Де знаходиться пам’ятник Адамові Міцкевичу

Площа Міцкевича

Пам’ятник Адамові Міцкевичу

10 грудня 1898 на 100 річницю дня народження поета було оголошено результати конкурсу на спорудження пам’ятника Адамові Міцкевичу у Львові. У конкурсі брали участь 28 проектів. Його побудували за проектом переможця конкурсу А. Попеля.

Спорудження пам’ятника відбувалося під керівництвом архітекторів А. Захарієвича та Ю. Сосновського. Урочисте відкриття пам’ятника відбулося 24 жовтня 1904.

Пам’ятник Адамові Міцкевичу має форму колони, на якій розташовані силует Міцкевича і ангел, який злітає до нього з лірою. Колона виконана з італійського рожевого граніту, видобутого близько Мілану. Пам’ятник вдало вписується в архітектурний ансамбль центру міста Львова.

Читайте также:

Де прогулятись у Львові

Львів - культурна столиця України, який безсумнівно оточить вас своїми таємницями і бездоганною красою. ...

Львівська копальня кави

Львівська копальня кави - це нова креативна кав'ярня, розташована в книжковому магазинчику на площі Ринок. ...

Собор Святого Юра. Львів

Собор Святого Юра у Львові - це головний греко-католицький собор міста. Довгий час на території собору знаходилася резиденція ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг