Пам'ятник Тарасові Шевченку. Львів. | Концерты, спектакли, экскурсии во Львове. Туры и экскурсии по Украине.

Пам’ятник Тарасові Шевченку. Львів.


Пам’ятник Тарасові Шевченку – видатному українському поету, художнику та громадському діячеві, розташовується в самому центрі міста, на головній вулиці Львова.

Де знаходиться пам’ятник Тарасу Шевченкові

проспект Свободи

Пам’ятник Тарасу Шевченкові

Висота пам’ятника Тарасу Шевченкові – 4,5 метри. З правого боку від фігури поета розташована дванадцятиметрова бронзова плита з фігурними рельєфами, яка називається “Хвиля національного відродження”.

Пам’ятник Тарасу Шевченкові створений в 1992 році за проектом молодих скульпторів братів Сухорських. Урочисте відкриття пам’ятника відбулося 24 серпня 1992 в День Незалежності України.

Остаточно робота над пам’ятником була завершена в 1996 році, в той же день, але через чотири роки, відкрили ще один елемент пам’ятника “Хвилю національного відродження”, який об’єднаний з пам’ятником в один архітектурний ансамбль.

Площа біля пам’ятника Тарасові Шевченку є одним з улюблених місць для зустрічей і проводження вільного часу серед львівської молоді.

Читайте также:

Де прогулятись у Львові

Львів - культурна столиця України, який безсумнівно оточить вас своїми таємницями і бездоганною красою. ...

Львівська копальня кави

Львівська копальня кави - це нова креативна кав'ярня, розташована в книжковому магазинчику на площі Ринок. ...

Собор Святого Юра. Львів

Собор Святого Юра у Львові - це головний греко-католицький собор міста. Довгий час на території собору знаходилася резиденція ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг