Пригодницький квадро-тур біля Львова «Бездоріжжям до гори Камули»

Пригодницький квадро-тур біля Львова «Бездоріжжям до гори Камули»

Экономьте время на отдых: бронируйте, оплачивайте онлайн и получайте быстрое подтверждение и электронные билеты на свой e-mail.
3600грн.
посмотреть способы оплаты >
ГАРАНТИЯ НИЗКИХ ЦЕН
По запросу, в любой день

Драйвовий та одночасно екскурсійний квадро-тур  стане для вас справжньою пригодою з порцією адреналіну, подарує неймовірні емоції та незабутні враження, а пікнік з соковитого шашличка відновить ваші сили для нових перемог!

Дата: По запросу, в любой день

Детальний опис

Ви будете керувати потужністю квадроцикла цілих п»ять годин протягом туру, взбиратися крутими підйомами, чіплятися  при  спусках і все це супроводжується божевільними та запаморочливими панорамами природних ландшафтів та свіжим повітрям . Гора Камула – це найвища вершина біля Львова, її висота складає 471м.

Ви переконаєтеся в тому, що пасмо Гологори одне з наймальовничіших місць в Україні. Шлях туру пролягає через Винничківський ліс, рівниною західної частини Гологор прямо до гори Камули. Маршрут вдало поєднує як рівні участки, де можна розігнатися так і складні підйоми і спуски при проходженні яких вам гарантований потужний заряд адреналіну.

Дивовижні природні пейзажі, перемішані з адреналіном залишаться у Вашій памяті назавжди !

Зверніть увагу ! Управляти квадроциклом не складно навіть, якщо ви не є водієм, не відмовляйте собі в цьому задоволенні! Досвідчені інструктори індивідуально підійдуть до кожного клієнта і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять. Надані Вам безкоштовно засоби особистого захисту, такі як спецодяг, мото-захист і шолом, додатково гарантують вашу повну безпеку під час квадро-туру. Подорож відбудеться при будь-яких погодніх умовах.

Важливо! Вік учасників не менше 18-ти років. Пасажири позаду з 10 років. Вживання алкогольних напоїв під  час туру заборонено!  Також не допускаються до сафарі особи в стані алкогольного або наркотичного спяніння !

Рекомендуємо! Одягнути зручний одяг по сезону та змінне спортивне взуття.

Будьте готові до того щоб засвоїти навики керування  квадроциклом, особливо протягом перших 10 кілометів, випробувати свою фізичну підготовку на потужних квадроциклах BRP Outlander 400 max або CFMOTO 500  у проходженні спусків та підйомів та відчути захоплення від своїх маленьких та великих перемог!

Програма квадро-тура

10.00 –с. Виннички, 15 км біля Львова , знайомство з інструкторами.

10.05 – Оформлення договору прокату, інструктаж. Одягання костюмів, спорядження.

10.30 – Виїзд у подорож.

13.00 – Приїзд у альтанку на горі Камула . Приготування обіду, пікнік.

17.00 – Приїзд у «Квадро Парк», переодягання, виїзд у Львів.

Дополнительная информация

Тривалісь:  6,5 годин, 70 кілометрів

Початок : 10.00 – с.Виннички, 15км біля Львова .

Вартість для 1 особи (або двох на одному квадроциклі):  3600 грн.

У вартість входить :

  • Оренда квадроцикла
  • Захисний одяг
  • Шолом з підшлемником
  • Мотозахист (черепаха)
  • Рукавиці
  • Інструктаж, супровід інструктора на окремому квадроциклі
  • Супровід гіда-екскурсовода
  • Обід (пікнік)

Где проходит

Маршрут: с. Виннички – с. Гончари – с. Шоломинь – с. Відники  –  с. Гринів – гора Камула – с. Волове – с. Відники – с. Шоломинь – с. Гончари- с. Виннички