Пригодницький квадро-тур біля Львова «Чортові скелі - загадка історії»

Пригодницький квадро-тур біля Львова «Чортові скелі – загадка історії»

Экономьте время на отдых: бронируйте, оплачивайте онлайн и получайте быстрое подтверждение и электронные билеты на свой e-mail.
3300грн.
посмотреть способы оплаты >
ГАРАНТИЯ НИЗКИХ ЦЕН
По запросу, в любой день

Свіже повітря та пригоди допоможуть вам забути усі буденні проблеми і насолодитися проведеним часом разом із друзями. За цілих чотири години драйву ви отримаєте позитивний заряд енергії та вражень на декілька років вперед.

Дата: По запросу, в любой день

Детальний опис

Львів – це стародавнє місто із своїми чаруючими історіями та легендами. Якщо ви прагнете більшого, ніж відвідування музеїв та прогулянок містом, то саме час одягнути шолом та вирушити в драйвову прогулянку на квадроциклі, насичену гострими відчуттями та  незабутніми емоціями.

Чортові скелі – одна з найвидатніших пам’яток. На цьому місці археологами були знайдені артефакти, які засвідчують факт стоянки тут давніх людей. Та це ще не все! Були також виявлені залишки часів короля Данила та його сина Лева.

Якщо зануритися в історію давніх літописів, то відомий той факт, що раніше Чортові скелі мали назву Чатові. За однією з гіпотез науковців, це була одна з найвищих точок з якої можна було чатувати за підходом татар та яка була сторожовим постом на східних підступах до Львова. Місцевість Чортових скель має різноплановий рельєф, тому прогулянка на квадроциклах подарує вам багато вражень.

Дивовижні природні пейзажі, перемішані з адреналіном від різких спусків і підйомів на квадроциклі, надовго запам’ятаються вам.

Зверніть увагу! Управляти квадроциклом не складно навіть, якщо ви не є водієм, не відмовляйте собі в цьому задоволенні! Досвідчені інструктори індивідуально підійдуть до кожного клієнта і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять. Надані Вам безкоштовно засоби особистого захисту, такі як спецодяг, мото-захист і шолом, додатково гарантують вашу повну безпеку під час квадро-туру. Подорож відбудеться при будь-яких погодніх умовах.

Рекомендуємо! Одягнути зручний одяг по сезону та змінне спортивне взуття.

Важливо! Вік учасників не менше 18-ти років. Пасажири позаду з 10 років. Вживання алкогольних напоїв під  час туру заборонено!  Також не допускаються до сафарі особи в стані алкогольного або наркотичного спяніння !

Будьте готові до того щоб засвоїти навики керування  квадроциклом, особливо протягом перших 10 кілометів, випробувати свою фізичну підготовку на потужних квадроциклах BRP Outlander 400 max або CFMOTO 500  у проходженні лісового болота та відчути захоплення від своїх маленьких та великих перемог!

Програма квадро-тура

10.00 –с. Виннички, 15км біля Львова , знайомство з інструкторами.

10.05 – Оформлення договору прокату, інструктаж. Одягання костюмів, спорядження.

10.30 – Виїзд у подорож.

12.30 – Приїзд до Чортових скель . Екскурсія, відпочинок, пікнік.

16.30 – Приїзд у «Квадро Парк», переодягання, виїзд у Львів.

Дополнительная информация

Тривалісь:  5 годин, 45 кілометрів

Початок : 10.00 – с. Виннички, 15км біля Львова .

Вартість для 1 особи (або двох на одному квадроциклі):  3300 грн.

У вартість входить :

  • Оренда квадроцикла
  • Захисний одяг
  • Шолом з підшлемником
  • Мотозахист (черепаха)
  • Рукавиці
  • Інструктаж, супровід інструктора на окремому квадроциклі
  • Супровід гіда-екскурсовода
  • Обід (пікнік)

Где проходит

Маршрут: с. Виннички – с. Бережани – Медова печера (Майорівка) – Чортові скелі  –  с. Соснівка – с. Виннички