Львівська майстерня пряників "Юрашки" | Relax. Супермаркет отдыха и развлечений №1 в Украине

Львівська майстерня пряників «Юрашки»: відкрий сердце солодкій казці!


З’явилися вони більш ніж двісті років тому. За тих часів на площі Святого Юрія частенько вирували жваві ярмарки із веселими музиками та запальними танцями. Скільки всього цікавого, смачного, мальовничого було там! А в самому серці цього яскравого дійства стояло шатро, де продавалися медяники різного кольору та смаку: ванільні, кавові, помаранчеві, карамельні, мигдальні… усіх не злічити! За назвою собору та площі пряники стали іменувати «юрашками».

Саме з такої смачнющої оповіді починається подорож до солодкої казки, яку пропонує львівська майстерня пряників «Юрашки».

Львівська майстерня пряників "Юрашки"

One love. Джерело: yurashky.com

Чарівна країна традиційних львівських смаколиків розташувалася у самому сердці Старого міста — поблизу площі Ринок. Тож тепер кожен мешканець та гость міста Лева має змогу скуштувати яскраві та смачні медяники ручної роботи. І не тільки! Кафе при майстерні «Юрашки» запрошує посмакувати не лише медовими пряниками, а й ріноманітним печивом, морозивом, пляцками, штруделями, бізе та іншими витворами кондитерського мистецтва, які так приємно зїсти, сидячи у затишному кріслі з легендарною львівською кавою або запашним карпатським чайком!

Львівська майстерня пряників "Юрашки"

Медяниковий будиночок в серці Львова. Джерело: yurashky.com

Та повернімось до пряників. Вже не перше десятиліття медяник з міста Лева є незмінною прикрасою святкових столів, романтичних вечерь та сніданків. Більш того: знаменитий смаколик давно перетворився на бажаний подарунок до будь-якої події. Навчені руки кулінарів з майстерні «Юрашки» можуть створити пряник будь-якого розміру, форми і кольору, врахувавши ваш смак і в площині ласощів, і оздоблення вашого смачного презенту.Побачити наші пряники ви можете на сайті yurashky.com, а скуштувати, звичайно, завітавши до нас в гості.

Львівська майстерня пряників "Юрашки"

Солодкі сувеніри з міста Лева. Джерело: yurashky.com

Крім того, завітавши в «Юрашки», кожен отримує чудову нагоду не просто поласувати пряниками до кольору та смаку або замовити їстівний сувенір. Гостинні хазяйки майстерні залюбки навчать вас готувати та оздоблювати аутентичні львівскі медяники. При чому уроки мистецтва створення традиційних медових ласощів доступні не лише для дорослих.

Львівська майстерня пряників "Юрашки"

Маленькі гості майстерні. Джерело: yurashky.com

Маленькі гості майстерні також мають змогу оволодіти навичками знаменитих розпису солодощів. А ще — відсвяткувати свій День народження в компанії кращих друзів та героїв улюбленних казок і мультфільмів! Здивовані? Але ж львівська майстерня пряників «Юрашки» — це справжній медяниковий будиночок, де будь-яке свято перетворюється на незабутню, чарівну казку!

Львівська майстерня пряників "Юрашки"

Казка приходить в «Юрашки». Джерело: yurashky.com

Завітайте до кафе-майстерні «Юрашки»за адресою вул.Краківська 14 (бічна вулиця пл.Ринок) або замовте собі солодку казку на сайті yurashky.com. Юрашки — відкрий своє серце солодкому диву!

Сайт кафе-майстерні «Юрашки»: yurashky.com

Автор: Ирина Жуковская
[review]

Читайте также:

Когда отправляться на отдых во Львов

Туристам удобно для ночевки выбрать хостел во Львове, находящийся в центральной части город. Также стоит ознакомиться с тем, ...

Збараж, Тернополь, Вишневец

Приглашаем посетить родовые гнезда Вишневецких, увидеть замки, дворцы и храмы, поплавать на корабле по пруду во время однодневного ...

Озеро Синевир и водопад Шипот

Живописные горы, красивейшее горное озеро Украины, уникальная минеральная вода и сказочный водопад в туре "Озеро Синевир и водопад ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг