Вам потрібно організувати івент?
Ми зробимо його особливим!

relax)

корпоративи, заходи для дітей, екскурсії, тури, майстер-класи та інші розваги

Отримайте унікальну
концепцію заходу
для вашої компанії

Отримайте унікальну
концепцію заходу
для вашої компанії

Відпочинок в Києві

Організація івентів та відпочинку в Україні

relax) event & travel service – організація івентів та бронювання відпочинку в Україні. Ми організовуємо корпоративні івенти, дитячі свята, індивідуальні та регулярні екскурсії по Києву і тури Україною, тімбілдінги, майстер-класи, квести. Крім того, на нашому сервісі ми зібрали понад 500 регулярних групових екскурсій, турів та майстер-класів, які проводяться в Україні. Тож ви можете зручно, швидко і безпечно забронювати їх онлайн.

Ми також порадимо, як захоплююче, весело і змістовно провести вільний час: куди піти, куди поїхати в Україні, що подивитися, ідеї для відпочинку на вихідні або в компанії, що послухати, почитати, зробити. Незалежно від сезону, часу і фінансів, у нас ви зможете підібрати варіанти того, як відпочити насичено і цікаво.

Організація івентів в Києві та інших містах України

В Україні є прекрасна природа, багата історія, смачна кухня, різноманітні можливості для розваг. А ми знаємо, як поєднати це все в захоплюючий івент. Залежно від сезону, ваших побажань та бюджету ми підберемо (або створимо) захід, який вас приємно вразить.

Ось лише деякі приклади відпочинку:

  • відпочинок в Україні влітку – це не тільки різноманітність турів на Чорне та Азовське море, Одеса, Коблево, Кирилівка, Залізний Порт, а й ще велосипедні тури в Карпатах, рафтинг по Дністру та Південному Бугу, екотуризм, піші подорожі, екстремальні розваги і тури вихідного дня, Шацькі озера, фестиваль повітряних куль і безліч інших різноманітних і цікавих місць
  • відпочинок в Україні взимку – це гірські траси в Карпатах, Славське, Яремче, Драгобрат, Буковель, новорічні свята в етно-стилі, а ще лікувальні курорти: Трускавець, Моршин, Поляна, Одеса, Бердянськ
  • цікаві місця в Україні – багато місця в нашій країні заслужено користуються світовою славою, це і екскурсійні міста (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Харків), і старовинні замки, християнські святині , церкви і монастирі, музеї, і природні ландшафти, релакс) допоможе відкрити вам Україну знову і знову
  • відпочинок в Києві – річкові прогулянки по Дніпру, велоквести, екскурсії, квести, тімбілдінги, творчі та кулінарні майстер-класи, організація івентів для дітей та багато інших варіантів.

Відпочинок в Україні: корпоративний та індивідуальний

relax) готує для вас різноманітні пропозиції, найбільш достовірну і повну інформацію і доступні ціни в режимі 24/7. Плануйте відпочинок і вибирайте тури по Україні для вашої компанії, для сім’ї або для себе особисто – з нами економно, інформативно, надійно і зручно!

Не можете визначитися? Звертайтеся в нашу службу підтримки: вислухаємо, допоможемо, підкажемо, порадимо!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг