Про нас


Relax.com.ua – Супермаркет відпочинку та розваг №1 в Україні.

Наша історія почалася в 2005 році , з невеликого блогу про відпочинок в Україні. Ми писали про те куди піти в Києві і інших містах, яку розвагу вибрати для відпочинку з дітьми і як провести час з друзями.

У 2012 році ми стали справжнім інформаційним порталом, щодня публікує тематичні матеріали, новини, огляди. Відвідуваність ресурсу склала більше 1 000 000 чоловік в рік і Relax.com.ua перетворився в один з найбільш відвідуваних тематичних сайтів в Україні.

Редакція порталу активно працювала над тим, щоб надавати аудиторії актуальну інформацію про цікаві місця, актуальні події, різні види відпочинку і розваг.

У 2015 році портал вийшов на новий етап розвитку і став першим в Україні “Супермаркетом відпочинку та розваг” . Тепер кожен, хто шукає варіанти відпочинку і розваг для себе і своєї сім’ї, може не тільки вибрати із сотень пропозицій, але і замовити вподобаний варіант в режимі он-лайн.

Концерти, вистави, екскурсії по Києву та іншим містам, багатоденні тури по Україні, майстер-класи – сьогодні на порталі представлені найкращі види відпочинку і розваг.

Кожен день команда Relax.com.ua працює над тим, щоб запропонувати Вам найякісніші і захоплюючі варіанти відпочинку та розваг, і забезпечити максимально швидкий і зручний процес замовлення.

Приєднуйтесь до нас, діліться враженнями та пропозиціями, задавайте питання на нашій сторінці в Facebook . Ми завжди готові допомогти Вам у виборі відпочинку і розваг!

Наші контакти: (044) 3903451, (063) 4439909
Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00