Екскурсії в Чернігів

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Екскурсії в Чернігів з Києва – тури вихідного дня

Чернігів – чисте і гарне місто, що часто потрапляло до переліку найкращих для проживання по Україні. Влітку його алеї  зафарбовуються в зелені фарби, а восени – в золоті, вражаючи своїми пейзажами.

Місто – один з ключових центрів соціально-культурної та економіко-політичної діяльності. Оцінити його визначні пам’ятки можна під час туру по Україні.

Вся область – джерело натхнення багатьох відомих діячів мистецтва. Серед них – Пушкін, Шевченко, Толстой, Горький, Грибоєдов і Міцкевич.

relax) пропонує захоплюючі екскурсійні тури до Чернігова з Києва. Вам буде ніколи нудьгувати!

Що варто побачити на екскурсії по Чернігову?

Тур вихідного дня в Чернігів – відмінний привід для знайомства з містом.

Дитинець – його найдавніша частина. На валу вишикувалися дванадцять гармат, а поблизу – мальовнича Десна з практично незайманою природою.

На мосту через Десну – традиційний куточок закоханих. На території Дитинця – пам’ятник молодому Шевченку, з яким люблять фотографуватися.

Любителів релігійних пам’яток чекає Катерининська церква, а також Свято-Троїцький кафедральний, Борисоглібський та Спасо-Преображенський собори.

На екскурсії в Чернігові доведеться зіткнутися з колоритними дерев’яними будинками, які надають місту особливу атмосферу. У центрі розташовується Червона площа і парк навпроти Чернігівського театру. На його території – світломузичний фонтан, який стане яскравим завершенням поїздки.

Також рекомендуємо звернути увагу на тури в Полтаву.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг