Новорічні свята для дітей

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 4900грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Про організацію новорічного свята для дітей краще подумати заздалегідь, щоб нічого не упустити. З нашою допомогою і оригінальними ідеями ви влаштуєте дітям незабутнє дитяче свято. А може ви хочете, щоб новорічну анімаційну програму провели на дому? І це теж можливо!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма новорічного свята

relax) event & travel service візьме на себе всі питання по організації новорічного свята: від казково красивої новорічної ялинки до креативних аніматорів, які створять новорічний настрій. Вам залишиться тільки отримувати задоволення і насолоджуватися щасливими обличчями дітей.

Можете бути впевнені, що ми знайдемо для вас веселих і, звичайно, самих справжніх Діда Мороза і Снігуроньку (або його родича Санта-Клауса з помічниками ельфами).

Разом з ними ми забезпечимо:

  • новорічний настрій;
  • веселі забави;
  • запальні танці;
  • хороводи навколо ялинки;
  • безліч інших сюрпризів!

Компанію Дідові Морозу і Снігуроньці можуть скласти ростові ляльки улюблених дитячих персонажів. Вам потрібно лише повідомити нам, які герої найулюбленіші у ваших дітей, і казка сама прийде до них в гості.

Новорічні свята для дітей фото

Нудьгувати не доведеться, адже в новорічну програму ви можете включити:

Все, що необхідно для проведення активностей, вам привезуть на місце проведення свята. А якщо вам потрібно організувати новорічне корпоративне свято для дітей, то ми продумаємо програму з урахуванням специфіки вашої організації.

У нас є багато цікавих програм і сценаріїв, розрахованих на різну аудиторію, тому при організації новорічного свята ми збираємо інформацію, яка дозволить нам зробити цікаву програму саме для вас, і обов’язково враховуємо:

  • вік дітей;
  • місце проведення;
  • дитячі переваги;
  • тривалість свята;
  • бюджет, на який ви розраховуєте.

Додаткова інформація

Вартість: від 4900 грн.

* Детальну програму можна узгодити при замовленні. Вартість залежить від тривалості та кількості елементів.

Замовляйте новорічне дитяче свято онлайн прямо зараз!

Після отримання заявки з вами зв’яжеться менеджер і ви зможете обговорити деталі програми, після уточнення яких ми сформуємо остаточний бюджет вашого дитячого свята.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг