Шоу хіміків – наукове шоу для дітей

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1900грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Шоу хіміків – це яскраве наукове шоу для дітей, яке поєднує розваги, навчання та інтерактив. Дуже добре підходить для дитячого Дня Народження, ранку в дитячому садку або іншого свята. Юні гості зможуть взяти участь в десятках наукових дослідів разом з веселими вченими! Всі експерименти – дивовижні, але при цьому абсолютно безпечні і проходять під контролем досвідчених майстрів.

Ми покажемо десятки наукових дослідів на вашому дитячому святі, в тому числі найпопулярніший – шоу з рідким азотом, організуємо вікторину або квест і навіть влаштуємо театральну постановку в костюмах супергероїв. Формат шоу розробляється з урахуванням кількості гостей, локації і тривалості заходу.

Замовляйте шоу хіміків онлайн прямо зараз. Після отримання заявки з вами зв’яжеться менеджер і ви зможете обговорити деталі програми.

Для якого віку підійде шоу хіміків

Наукове шоу ми радимо замовляти для юних дослідників від 6 до 12 років.

Дата: За запитом, в будь-який день

Дивіться відео як проходить шоу хіміків:

Варіанти програм:

Наукове шоу з сухим льодом

Для дітей від 3 до 9 років.

За задумом, у веселого вченого трапилася біда – закінчилися піддослідні для дослідів над людськими бажаннями. Якщо діти прийдуть на допомогу, то вчений зможе знайти формулу здійснення будь-якого бажання, а юні глядачі навчаться правильно їх загадувати. У програмі захоплюючі експерименти: науковий сніг, суха газована вода, запуск легких ракет (якщо захід проходить на вулиці), вулкан, підпалювання руки (все безпечно!), Піна-паті, величезний туман, а також кілька секретних експериментів.

Кріо шоу з рідким азотом

Для дітей від 8 до 16 років.

Вчений шукає формулу ідеального вибуху. Без помічників не обійтися! Виявляється кріо-вибухи і кріо-ефекти можуть бути дуже яскравими. Ми проведемо: заморожування предметів, азотне освіження, кріо-вибухи, запуск шокуючих ракет (безпечно! для виступу на вулиці), скукожування-розкукожування, приготуємо страви молекулярної кухні, а також азотне частування і крейзі-вибух туману з подальшим міні-диско-паті .

Шоу “Все включено”

це мікс “Шоу з сухим льодом” і “Кріо-шоу з рідким азотом”. Вибираємо все найяскравіше в залежності від побажань, віку і кількості дітей. Безпрограшний варіант для досвідчених глядачів, які бачили все, а також якщо вік дітей дуже різний.

Всі експерименти БЕЗПЕЧНІ!

Дітки зможуть спостерігати за науковим шоу, експериментувати, хімічити, відчувати різні реактиви, розкривати секрети формул.

Шоу хіміків фото

Додаткова інформація

Де і як проводиться шоу:

Шоу можна провести в декількох форматах:

  • Вечірка: невелике приміщення (квартира, будинок або кафе), для 10-20 глядачів-учасників;
  • Вечірка на свіжому повітрі: можливий виїзд за місто, для 20-40 учасників;
  • Театральна постановка: камерна або велика сцена (до 400 осіб).

Скільки коштує шоу хіміків:

Шоу з сухим льодом або рідким азотом:

  • до 40 хвилин – 1900 грн
  • 60 хв – 2200 грн
  • 90 хв – 2600 грн

Шоу “Все включено” сухий лід і рідкий азот:

  • 60 хв – 2300
  • 90 хв – 2600
  • 120 хв – 3000 грн

Замовляйте шоу хіміків на дитяче свято онлайн прямо зараз!

Після отримання заявки з вами зв’яжеться менеджер і ви зможете обговорити деталі програми: кількість і стать дітей, тривалість, локацію, додаткові активності (аніматорів, фокусника, піньята), після уточнення яких ми сформуємо остаточний бюджет вашого дитячого свята.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг