ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Прогулянки по Дніпру в Києві – на яхті, теплоході, катері

Якщо ви втомилися від міської суєти, хочете нових емоцій і релаксації, прекрасним відпочинком для вас буде прогулянка по Дніпру в Києві.

Плескіт річкових хвиль, чисте повітря, приголомшливі пейзажі берегів Дніпра, які прекрасні в будь-яку пору року, знімуть втому і проженуть депресію. Ви зможете весело відпочити з друзями, позасмагати, покупатися, зробити на палубі фотосесію на тлі Дніпра та його мальовничих схилів. Ця дивовижна подорож – річкова прогулянка на яхті або теплоході по Дніпру покаже вам зовсім інший Київ: мости і причали, дніпровські острови, затоки, що пропливають поруч верткі катери, річкові трамвайчики, баржі, великі прогулянкові теплоходи, білосніжні яхти і круїзні лайнери.

Річкові прогулянки по Дніпру – кращий варіант літнього відпочинку в місті

Екскурсії в Києві по Дніпру сподобаються тим, хто вважає за краще одночасно поєднувати відпочинок на природі і знайомство з визначними пам’ятками Києва.

Андріївська церква, Свято-Михайлівський монастир, пам’ятник Володимиру Хрестителю, арка Дружби народів, Києво-Печерська Лавра, монумент “Батьківщина-мати” і меморіальний комплекс Музею історії Великої Вітчизняної війни, Дніпровська і Оболонська набережні з видами сучасних новобудов і елітних палаців – ви побачите ці знайомі місця в новому ракурсі.

Для вас relax) event & travel service пропонує різні варіанти відпочинку на Дніпрі:

  • Романтична прогулянка на яхті (для двох) в Києві – може стати початком нових відносин у вашому житті;
  • Чудові вечірні прогулянки з друзями під вітрилом – креативний варіант для дня народження, ювілею, шкільного випускного вечора, зустрічі однокласників, корпоративної вечірки і навіть ділової зустрічі з партнерами або навчального семінару.
  • Прогулянка на теплоході в Києві дасть вам заряд позитивних емоцій і яскравих вражень. Це буде хорошим спогадом на довгий час.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг