Екскурсії по Києву

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Екскурсії по Києву 2021. Понад 100 найкращих екскурсій в місті за ціною від 60 грн.

Екскурсії по Києву, організовані професійними гідами та екскурсоводами relax) event & travel service – це великий вибір маршрутів, тематичних програм та форматів. Щоб вам було зручніше підшукати варіант для себе, ми згрупували всі екскурсії за різними категоріями.

Формат екскурсій:

індивідуальні – коли гід проводить екскурсію тільки для вас, вашої родини або компанії. До цього формату також належать екскурсії для іноземців (які проводяться англійською, німецькою та іншими мовами) і корпоративні екскурсії, які адаптуються під кожну компанію і можуть поєднуватися з тімбілдінгом, квестом або іншим заходом;

груповірегулярні екскурсії, які проходять в місті за графіком. У нас ви можете забронювати екскурсії на сьогодні, уїк-енд і навіть подивитися календар на наступний місяць.

Транспорт і спосіб пересування:

Час доби

Більшість прогулянок по місту проходить в денний час. Проте вечірня чи нічна екскурсія часто дозволяють побачити цікавий Київ з незвичного ракурсу, тому ми об’єднали їх в окрему категорію.

Тематика екскурсій

Переваги професійно організованих екскурсій по Києву

Регулярні екскурсії по Києву, ціни і програми яких представлені relax) event & travel service – безпомилковий спосіб краще пізнати улюблене місто.

Ми понадо 10 років займаємося професійною організацією івентів і знаємо як перетворити просто гарну екскурсію на незабутню:

  • Продумана програма;
  • Досвідчений і харисзматичний екскурсовод;
  • Домовленості з локаціями;
  • Приємні сюрпризи для учасників.

Вам не доведеться турбуватися про складання маршруту, розрахунок часу та супутні проблеми. Всі турботи візьмуть на себе організатори.

Популярні екскурсії по Києву в подарунок

Екскурсія, вартість якої сповна окупається новими враженнями – хороший подарунок собі і близьким. До речі, щоб ви могли красиво подарувати екскурсію ми розробили спеціальні подарункові сертифікати: на конкретну екскурсію, на певний формат або номінал (обирати вам).

Замовляйте найближчі екскурсії онлайн або зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном +380634439909 і ми підберемо екскурсію спеціально для вас.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг