Отримайте консультацію

експерта з відпочинку

(Понеділок-п'ятниця з 10:00 до 19:00)

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Екскурсії по Києву

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Екскурсії по Києву. Більше 100 цікавих екскурсій в місті

Роками проживаючи в Києві, можна абсолютно нічого не знати про своє місто, про його секрети, про цікаві та таємних місцях. Надолужити згаяне допоможуть екскурсії по Києву, організовані професійними гідами і екскурсоводами.

Великий вибір програм різної тематики, тривалості та насиченості – відмінна можливість підшукати варіант для себе. Екскурсія по Києву, вартість якої сповна окупається новими враженнями – хороший подарунок собі і близьким.

Переваги професійно організованих екскурсій по Києву

Екскурсії по Києву, ціни і програми яких представлені супермаркетом відпочинку та розваг relax) – безпомилковий спосіб краще пізнати рідне місто.

Професійна організація – це зручність і очевидні переваги:

  • Продумана програма;
  • Досвідчений екскурсовод, який відповість на всі питання;
  • Наявність необхідних квитків і рішення формальностей;
  • Можливість вибрати групові або індивідуальні екскурсії в Києві.

Чи не доведеться турбуватися про складання маршруту, розрахунку часу та супутні проблеми. Всі турботи візьмуть на себе організатори.

Популярні екскурсії по Києву 2020

Екскурсії по Києву 2020 – це безмежний вибір варіантів. Серед них – прогулянки по секретним вуличках і дворах, містичні загадки міста і навіть повноцінні гастрономічні тури. Це денні, вечірні та нічні прогулянки, відпочинок на природі або в шумному і живому міському центрі.

Відвідування історичних місць і музеїв, піші оглядові екскурсії і програми активного відпочинку порадують мешканців і гостей столиці. Поїздки під Київ – можливість дізнатися більше про околицях. Серед варіантів – програми для дитячого та сімейного відпочинку, для пар і для галасливих компаній.

Хочете побачити новий і цікавий Київ – найближчі екскурсії чекають вас!