Кіно і Люди: екскурсія на кіностудію ім. О. Довженка

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Що стало з легендарної кіностудією? Чи пам’ятають тут принципи роботи, за якими її створював сам Довженко? Що зараз відбувається на Кінокухня? Яке її минуле, майбутнє і сьогодення?

Побувавши на кіностудії , ви отримаєте відповіді на ці та багато інших питань, дізнаєтеся про вікову історію цього культового для українських кінолюбителів місця. А ще зможете познайомитися з садом, який висадив особисто Олександр Довженко , дізнаєтеся про те, як сьогодні використовується весь арсенал студії і чому ще рано списувати її з рахунків. Чекаємо у гості!

Ця екскурсія проводиться індивідуально. Замовте екскурсію “Кіно і Люди: екскурсія на кіностудію ім. О. Довженка” на зручний для вас день і час. Кількість учасників – до 10 осіб.

Дата: За запитом, в будь-який день

Студія Довженка – це 6 знімальних павільйонів, один з яких – найбільший в Європі (2520 квадратних метрів). Цілий комплекс будівель, пов’язаних з кіномистецтвом – від однойменного музею студії до власної готелі.

Свого часу тут планували створити окремий кіномістечко, який би став місцем життя, обміну досвідом і майстерністю сотень причетних до кіновиробництва: від режисерів і акторів до гримерів і освітлювачів. Що ж трапилося? Ви дізнаєтеся про це, записавшись на екскурсію. Історія українського кінематографа – як на долоні. Чекаємо всіх на екскурсію «Кіно і люди» !

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5-3 години

Вартість: від 1800 грн. (Для груп до 10 чол)

Де проходить

Національна кіностудія ім. О.Довженка , Київ, просп. Перемоги, 44

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг