Екскурсія англійською

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
2150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Екскурсія по Києву англійською – відмінний варіант для іноземних гостей, які приїхали в столицю України. У супроводі кращого професійного гіда ви відвідаєте основні культурні та історичні пам’ятки міста. А історії та легенди, розказані англійською мовою, вразять уяву і залишать найприємніші спогади про прогулянку.

Найголовніші і цікаві об’єкти центру міста в одному маршруті: історичні Золоті ворота і величний Оперний театр, сквер зі скульптурами-птахами і творчий Андріївський узвіз, а також стародавні київські собори: Софія Київська, Михайлівський золотоверхий і Андріївська церква.

Дата: За запитом, в будь-який день

Опис екскурсії

У тригодинне подорож по Києву ви підете з нашими кращими гідами. Вони розкажуть більше «гугла», адже володіють не тільки енциклопедичної інформацією, але також знають безліч міських легенд та історій.

Від Золотих воріт – оборонної споруди XI століття – ми прогуляємося до Національній опері України – одному з найбільших музичних театрів.

Пройдемося біля загадкового замку Барона Штейнгеля, заглянемо в затишний сквер Київських інтелігентів.

Також на нашому маршруті собор Софія Київська , включений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і дуже красива Андріївська церква .

Завершитися екскурсія спуском по вулиці, де можна купити ексклюзивні сувеніри, картини, глиняний посуд і вишиванки – національний одяг ручної роботи.

Під час екскурсії вам також розкажуть:

  • чому сквер Київських інтелігентів носить таку назву і що символізує кожна з чотирьох скульптур: ворона, сова, водомороз, горобець;
  • який незвичайний музичний інструмент встановлено на дзвіниці Михайлівського монастиря ;
  • що спочатку було на місці одного з найстаріших фонтанів Києва – «Самсон і лев» і які бажання тут краще загадувати.

Ми з радістю організуємо екскурсію по Києву для ваших партнерів і гостей з різних країн на їхній рідній мові. Також наші професійні гіди проводять:

Додаткова інформація

Тривалість: 3 години

Вартість: 2150 грн.

У вартість входить:

  • послуги гіда-екскурсовода

У вартість не входить:

  • вхідні квитки
  • особисті витрати

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг