Экскурсия в Феофанию «Собор, в котором лечат души»

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 100грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо відвідати «Собор, в якому лікують душі» – унікальне місце, саме перебування в якому здатне зцілити від багатьох недуг, повернути душевну рівновагу і підняти життєвий тонус.

Дата: За запитом, в будь-який день

Лікуйте душу! Заспокойте серце!

«Собор, в якому лікують душі» – це Пантелеймонівський Собор, що знаходиться на території ландшафтного парку« Феофанія » з його природними джерелами. Тут же розташований Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир .

 Екскурсія в Києві: Екскурсія в Феофанію «Собор, в якому лікують душі» Пантелеймонівський собор і Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир, Київ

Цілющі властивості даної місцевості були помічені ще в давнину. Обумовлений цей виліковує ефект тим, що тутешній рельєф сформував унікальну систему природних водотоків. Відстань від житлової забудови дозволила зберегти природну чистоту тутешніх джерел донині.

У Соборі зберігаються частки мощей Святого Пантелеймона, якого здавна молилися про зцілення. Відвідавши екскурсію «Собор, в якому лікують душі», ви на собі відчуєте благотворний вплив цих місць і краси парку «Феофанія» – одного з кращих ландшафтних парків України.

Излечите душу! Успокойте сердце!

«Собор, в котором лечат души» – это Пантелеймоновский Собор, находящийся на территории ландшафтного парка «Феофания» с его природными источниками. Здесь же расположен Свято-Пантелеймоновский женский монастырь.

Экскурсия в Киеве: Экскурсия в Феофанию «Собор, в котором лечат души»

Пантелеймоновский собор и Свято-Пантелеймоновский женский монастырь, Киев

Целебные свойства данной местности были замечены еще в древности. Обусловлен этот излечивающий эффект тем, что здешний рельеф сформировал уникальную систему естественных водотоков. Удаленность от жилой застройки позволила сохранить природную чистоту здешних источников по сей день.

В Соборе хранятся частицы мощей Святого Пантелеймона, которому издревле молились об исцелении. Посетив экскурсию «Собор, в котором лечат души», вы на себе испытаете благотворное влияние этих мест и красоты парка «Феофания» – одного из лучших ландшафтных парков Украины.

Додаткова інформація

Тривалість: 3,5 години

Вартість екскурсії: 100 грн.

Де проходить

Маршрут: Ландшафтний парк “Феофанія” – Пантелеймонівський собор – Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг