Екскурсія в трамваї-кафе

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Чи знаєте Ви, що перша в Російській імперії трамвайна лінія була відкрита саме в Києві? 13 червня 1892 року електричний трамвай пішов по Олександрівському (сьогодні Володимирському) узвозу. Так почалася нова епоха в транспортному сполученні міста. Трамвай швидко завоював популярність і був основним і улюбленим засобом пересування киян аж до другої світової війни.

Сьогодні трамвай поступово відходить у минуле. Залишаються тільки історії, які пам’ятають трамвайні колії. Хочете послухати незвичайні історії під стукіт коліс ? Замовляйте квитки на трамвай кафе в Києві і вирушайте в захоплюючу подорож.

Ця екскурсія буде цікава дітям у віці від 10 років!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Екскурсія в трамваї-кафе – унікальна екскурсія по місту, на ретро трамваї-кафе в Києві. Слідуючи по мальовничому маршруту від старого Подолу в Пущу-Водіцу, ви почуєте багато ліричних оповідань про тих, хто жив і творив в столиці.

Тут народилася Анна Ярославівна – майбутня королева Франції. Тут закохався композитор Ференц Ліст. Тут любили і були улюблені художники Врубель і Васнецов, письменник Булгаков, Мандельштам і Паустовський.

Хочете незвично провести час і коханою людиною або друзями? Швидше купуйте квитки на екскурсію в трамваї кафе . Київ постане перед вами абсолютно іншим – древнім, романтичним і повним зворушливою смутку в цій екскурсії по Києву.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2,5 години

Вартість для 1 чол .:

  • дорослому – 220 грн.
  • дітям 5-12 років – 180 грн.
  • дітям до 5 років – безкоштовно (без надання окремого місця)

Що входить в екскурсію:

Де проходить

Маршрут: Контрактова площа – Пуща Водиця – Контрактова площа

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг