Стародавній Київ і Андріївський спуск

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 90грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Вам подобається дізнаватися нове про минуле Києва? Хочете пізнати історію столиці не з книжок, а в живу? Тоді спеціально для вас – екскурсія “Стародавній Київ і Андріївський узвіз” . Замовляйте онлайн екскурсії по Києву прямо зараз!

“Стародавній Київ і Андріївський узвіз” – пішохідна екскурсія центральною частиною Києва. Ви побачите Золоті ворота, вулицю Володимирську, Софійську площу, Пейзажну алею, Старокиївську гору і, звичайно ж, Андріївський узвіз .

Замовляйте завчасно зі знижкою!
Вартість квитка при замовленні і оплаті онлайн – 90 грн.
При оплаті на місці – 120 грн.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Стародавній Київ (так званий Верхнє місто) – історичний район столиці, який славиться достатком пам’яток. Район “Стародавнього Києва” проходить через вулицю Володимирську, тому що Давнім Києвом прийнято вважати період правління князів Володимира і Ярослава Мудрого та інших. Історичних пам’яток того часу залишилося мало, але все ж є на що подивитися: Софіївський Собор, Золоті Ворота, Михайлівський монастир і багато іншого.

У програму Екскурсії “Стародавній Київ і Андріївський узвіз” входить: Михайлівський золотоверхий собор , Андріївська церква , Андріївський узвіз , Старокиївська гора, Софійський собор , Золоті ворота , пам’ятник Богдану Хмельницькому , Збруцький ідол, університетський квартал, Оперний театр , вул. Десятинна і багато іншого.

Сподіваємося, що відвідавши екскурсію “Стародавній Київ і Андріївський узвіз” , ви дізнаєтеся багато нового і цікавого, насолодіться історичним минулим столиці, і у вас залишаться найкращі спогади про проведений час!

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2-3 години

Вартість екскурсії:

  • дорослим – 90 грн. (При оплаті на місці – 120 грн.)

У вартість включено:

  • екскурсійне обслуговування

У вартість не включено:

  • вхідний квиток в Шоколадний будиночок

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг