Екскурсія по Печерську і Липках. особняки Печерська

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 250грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Багато що змінилося на центральних вулицях Києва на початку 2014 року, але одне залишилося незмінним: будівлі, яким вже більше ста років, продовжують радувати киян та туристів архітектурними формами. Кажуть, без історії немає майбутнього. Екскурсія по Печерську і Липках – екскурс в історію будинків і кварталів, який допоможе краще пізнати і зрозуміти Київ. Аристократичний Печерськ з вишуканими особняками Липок – кварталу київської знаті. Центр політичного життя країни – вулиці Банкова і Грушевського, стали загальними – з масивними будівлями Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента і Верховної Ради. Шедевр барокової архітектури – Маріїнський палац і сучасний, але чарівно-казковий кукольный театр . Все це, Ви зможете побачити, замовивши онлайн екскурсію “Особняки Печерська” прямо зараз.

Екскурсія буде цікава дітям у віці від 10 років.

Дата:

Програма екскурсії по Києву

Печерськ і Липки – старовинні райони Києва, що поєднують в собі залишки колишньої розкоші XVIII-XIX століть з масивністю будівель радянської епохи. Кожен будинок тут зберігає свою історію, а багато хто продовжує грати важливе значення і в сучасному житті України. В ході екскурсії “Особняки Печерська” ви побачите відомі і непримітні архітектурні пам’ятки Києва. Серед них Будинок удови, що плаче , Дом з химерами , Арабська будиночок , особняк графа Уварова з його золотим і срібним залами. Ви дізнаєтеся історії цих будівель, а також історії людей, їх населяли і відвідували. Так, чи знаєте Ви, що першою царственої особливої, яка відвідала Маріїнський палац була Катерина II? Тут вона брала … майбутнього визволителя Венесуели від іспанських колонізаторів – Франсиско Міранду. Екскурсія по Печерську і Липках відкриє Вам багато невідомих раніше фактів. Чудовим завершенням прогулянки стане розповідь про відомого київському особняку – Шоколадному будиночку . Він був побудований на рубежі XIX і XX століть і відразу обріс чутками і легендами. У чому ж секрет будиночка? Замовляйте екскурсію онлайн прямо зараз і ви дізнаєтеся!

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2,5 години

Початок екскурсії: о 13:00

Вартість – 100 грн. (при оплаті на місці – 130 грн.)

Що входить в екскурсію:

  • екскурсійний супровід

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг