Дитяча екскурсія-казка «Знайди свого героя!»

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 60грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Де живуть персонажі улюблених казок? У книжках і мультфільмах? А ось і ні! Вони ховаються в затишних київських двориках, визирають з тінистих алей, чекають зустрічей з новими друзями в найнесподіваніших куточках столиці.

Подаруйте собі і своїй дитині зустріч з чудесами, до впиваючись квитки на дитячу екскурсію-казку «Знайди свого героя!» .

Дати:

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Екскурсія-казка «Знайди свого героя!» – той унікальний випадок, коли шоу створюють самі діти. Знайомлячись з різноманітними казковими персонажами, «живуть» в Києві, малюки зможуть вигадувати назви пам’яток і дивовижні історії, пов’язані з тими чи іншими арт-об’єктами. Екскурсія як не можна краще розвиває фантазію хлопців, а пізнання невідомих фактів про рідне місто відбувається в цікавій ігровій формі.

В ході цікавої екскурсії по Києву всі її учасники:

  • здійснять стрибок в світ магії крізь Золоті ворота ;
  • пройдуть ритуал посвяти в казкові герої у пам’ятника Ярославу Мудрому ;
  • зустрінуть безліч чарівних героїв, завдяки яким столиця України придбала особливу чарівність;
  • почують легенди про засновників Києва і віщого Олега, Микиту Кожум’яку і Змії-Горинича;
  • побувають в місцях, «звідки пішла» наша земля, де існувала перша на Русі школа, де наші предки навчалися бойовому мистецтву і де росте стара-престара липа , що виконує бажання.

Зачаровані персонажі охоче поділяться з туристами своїми достоїнствами. Ворони наділять мудрістю, Їжачок – добротою, Маленький принц – умінням дружити, вірністю і відданістю, балерина – красою і грацією, воїн-козак – силою, мужністю і любов’ю до Батьківщини.

Крім того, великі і маленькі мандрівники порахують лавки і котячі лапки на Пейзажній алеї . І звичайно, сфотографуються в пащі у Кішки-стоноги. Адже є всього два типи дітей: ті, у кого вже є така фотографія (і кому хочеться ще), і ті, хто тільки збирається нею обзавестися.

Запишіть своє чадо на дитячу екскурсію-казку «Знайди свого героя!» , пограйте в казку разом!

Додаткова інформація

Початок: 12:00

Вартість:

  • діти – 60 грн
  • дорослі – 80 грн.

Тривалість: 2-2,5 години.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг