Химерна архітектура Києва Владислава Городецького

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 200грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Хочете провести час з користю? Екскурсія «Химерна архітектура Києва Владислава Городецького» дозволить відкрити для себе красу затишних київських вуличок, допоможе побачити красу в деталях, а головне – подарує гарний настрій її учасникам.

Захоплююча, цікава, пізнавальна прогулянка по центру Києва пов’язана з шедеврами новаторської архітектури Владислава Городецького. Під час екскурсії Ви також дізнаєтеся про мисливські успіхи мецената і його авантюризм, який допоміг зробити життя яскравим, а кар’єру – карколомної.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Архітектура Києва – унікальна і різноманітна. Її немає сенсу описувати – на архітектурні пам’ятники столиці потрібно дивитися, ними потрібно милуватися. Особливо тими, які створив Владислав Городецький. Кожна будівля, кожна споруда – унікальна й неповторна, і все має свою історію і таємниці.

Під час екскурсії «Химерна архітектура Владислава Городецького» Ви пройдете від Ярославового Валу до легендарної вулиці Грушевського, минаючи Прорізну, Хрещатик, Городецького і Банкову. Даний маршрут охоплює абсолютно всі шедеври «Київського Гауді»: і караїмську кенасу, і Будинок з химерами, і Національний художній музей України, і безліч інших рукотворних дивин.

Чи мріяли Ви колись випити кави з самім Владиславом Городецьким? Не пропустіть можливість поласувати чашечкою ароматного напою і поспілкуватися з Генієм. Ви дізнаєтеся, як народжуються новаторські ідеї.

Думаєте, ризик – це справжній шлях до успіху? Щоб отримати правильну відповідь, необхідно замовити екскурсію «Химерна архітектура Києва Владислава Городецького» на relax).

Додаткова інформація

Тривалість: 3 години

Вартість: 200 грн.

Що входить у вартість: екскурсійне обслуговування

Де проходить

Маршрут: вул.Яр.Вал – вул. Прорізна – вул. Хрещатик – ул. В. Городецького – вул. Банкова – вул. Інститутська – вул. Грушевського

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг