Індивідуальна екскурсія: Київські генії

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
1800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Генієм називають людину з надзвичайно видатними здібностями. Геній – це той, хто випередив свій час, зробив важливе відкриття, винайшов щось або створив художній твір, що вплинуло на культуру і життя людини.

Екскурсія «Київські генії» – це крок до пізнання однієї з найбільших таємниць Всесвіту: коду геніальності. Подивіться на Київ очима Патона, Сікорського або Параджанова – спробуйте відкрити генія в собі!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії по Києву

Під час екскурсії ви пройдете по слідах найвидатніших киян, відомих у всьому світі. У їх числі художники, архітектори, режисери, музиканти, вчені, політики …

Екскурсовод розповість вам про життя Казимира Малевича, Олександра Архипенка та Олександри Екстер, Ігоря Сікорського та Бориса Патона, Владислава Городецького, Володимира Вернадського, Рейнгольда Глієра.

Вас неодмінно здивує розповідь про бідну єврейці Голді Меїр. Народжена в Києві, в 1969 році вона стала п’ятим Прем’єр-міністром Ізраїлю.

Маршрут екскурсії яскраво демонструє велич, творчий політ і сміливість геніальних Киян.

Хочете розкрити секрети київських геніїв? Тоді швидше замовляйте екскурсію онлайн на Relax.com.ua .

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 3 години

Вартість (за групу 1-10 чоловік) – 1800 грн

Де проходить

Маршрут: Володимирський собор – вул.Леонтовича – вул.Богдана Хмельницького – вул.Володимирська – бул.Тараса Шевченка – пл.Льва Толстого – ул.Бесарабская – вул.Хрещатик – Пасаж – пл.Івана Франка – ул.Городецкого -Майдан Незалежності.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг