Київ в казках і легендах. Дитяча екскурсія

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
130грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Важко знайти дитину, яка б не любила казки. Адже навіть дорослі солідні люди в більшості своїй люблять різні фантастично історії і неймовірні міфи. А для дітей казка – один з головних способів пізнання світу, в якому живе маленький чоловічок.

Хочете познайомити свого малюка з історією та сучасністю нашої улюбленої столиці? У цьому допоможе захоплююча екскурсія «Київ в казках і легендах» !

Дата:

Програма екскурсії по Києву

Екскурсія «Київ в казках і легендах» включає в свою програму найцікавіші факти багатовікової біографії української столиці, її вулиць і площ, природних і рукотворних пам’яток.

Які таємниці ховаються за стінами знаменитих музеїв і під склепіннями розкішних храмів? Про що шепочуться київські парки і дворики? Де живе столична нечиста сила, і в яких стосунках з нею перебувають мешканці навколишніх лісів і річок? Ким насправді були засновники міста, і хто в наші дні оберігає його від зла і різних напастей? Що за унікальне скарб захований від сторонніх очей в лабіринтах столичних підземель? Сперечаємося, що почути дивовижні відповіді на ці та інші питання захоче не тільки ваше цікаве чадо, але і ви самі!

Наш маршрут по черзі приведе нас до найбільш знаковим і красивих місцях Києва, в казках і легендах постає приголомшливо багатоликим. Ви з вашими дітьми побачите:

Київ в казках і легендах – це перевертні, відьми і язичницькі божества, звірі, птахи і навіть змії, чарівні дерева і забуті скарби. Це неповторний колорит стародавнього міста, втілений в книгах і усній народній творчості. Це екскурсія по Києву , яку варто подарувати вашій дитині, щоб пробудити в ньому щиру любов до міста.

Додаткова інформація

Вартість:


  • 130 грн. (Дитина + 1 батько)
  • 170 грн. (Дитина + 2 батька)

Тривалість: 2 години

Тип екскурсії: пішохідна

Для дітей від 5-6 до 12-13 років і їх батьків.

Де проходить

Місце зустрічі: Андріївська церква, Андріївський узвіз, 23

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

044 390 34 51 063 443 99 09 066 403 21 86

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00