Екскурсія “Курйози Києва”

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

“Курйози Києва” – це невимушена прогулянка вулицями Києва разом з екскурсоводом, який здивує найнеймовірнішими історіями з життя столиці.

Дата: За запитом, в будь-який день

“Безглуздість! Та не може такого бути!” – скажете ви, почувши ці історії. Але вони правдиві, не дивлячись на свою дивина. Хочете дізнатися про найцікавіші подробиці життя Києва і його жителів, тоді вам прямо на екскурсію “Курйози Києва” .

Дерево життя

“Каштани, каштани, каштани, Софії и Лаври хрести”, – співає український вусатий соловей Павло Зібров. А чи знаєте ви, що головний символ Києва колись був в опалі? Це зараз каштани прикрашають практично всі вулиці Києва, і місто потопає в їх листі, яка робить його таким затишним і гостинним. А колись був відданий наказ все каштани викорчувати і на їхньому місці поставити тополі. Врятували символ столиці самі кияни і повернули його на вулиці міста. Здивовані? Хочете знати, хто намагався знищити каштани? Тоді екскурсія “Курйози Києва” – це те, що вам потрібно.

Як в Києві Богдана Хмельницького заарештували і чому пам’ятник мало не став рекламою трактиру?

Ви живіт надірвете від сміху, дізнавшись, як в Києві заарештували пам’ятник. Та ще й кому? Самому славному гетьману Богдану Хмельницькому . Це він зараз велично підноситься на Софійській площі, а міг бути і в іншому місці. І тоді булава б його вказувала киянам і гостям міста на пивну. І чи правда, що перо з гетьманської шапки “свиснули” польські футбольні фанати? Всі відповіді вам дадуть на екскурсії “Курйози Києва” .

Храм Апокаліпсису

Пам’ятаєте фільм про Голохвастова та Проні Прокопівні “За двома зайцями” і його кульмінацію в Андріївської церкви ? Саме туди йшли вінчатися головні герої. У картині чітко чути дзвін дзвонів. А ось в реальності в Храмі Андрія Первозванного їх немає. Чому? Все через старовинної легенди, згідно з якою дзвін дзвонів став би сигналом до початку кінця світу. Хочете дізнатися подробиці? Екскурсовод з радістю їх вам повідає, а ще розповість про те, хто займався чорною магією в Київському університеті, як кияни втрачали цілий статок через вуличної забави і хто був сусідом пам’ятника Тарасу Шевченку .

Записуйтеся на екскурсію онлайн прямо зараз і дізнавайтеся всі курйози Києва!

Додаткова інформація

Тривалість: 3 години

вартість:

  • дорослому – 150 грн. /Чол.;
  • сімейний квиток: 2 дорослих та 1 дитина – 260 грн. /3 чол.;
  • сімейний квиток: 2 дорослих та 2 дітей – 300 грн. /4 особи.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг