Світ київських листонош для дітей

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Сьогодні наші дітки вже не знають, що таке телефон-автомат і навіщо подекуди на стінах будинків і в поштових відділеннях висять поштові скриньки. Діти ростуть в світі інтернету, цифрових технологій, смартфонів і планшетів. А адже дитинство їхніх батьків було зовсім іншим. І всі ми добре знаємо, хто такий листоноша Пєчкін і навіщо людям так потрібна була служба листонош. Поринути в цікавий світ київських листонош пропонує екскурсія для дітей та їх батьків.

Дата: За запитом, в будь-який день

Телеграми і паперові листи йдуть в історію, в музеї, на сторінки книг про засоби зв’язку ХХ століття. Листи стали електронними, як і книги, журнали, газети. Але паперові листи в конвертах і раніше зберігаються в сім’ях, бібліотеках, музеях.

Пропонуємо вам відвідати Музей пошти , де зберігаються найцікавіші поштові артефакти двох останніх століть. Вони – свідки історії і докази того, як розвивалася поштова служба.

Ви зможете побачити рідкісні марки, які колись збирали мало не всі хлопчики й дівчатка – тепер уже мами, тата, бабусі й дідусі.

Раніше відправити лист друзями або родичам без марки і конверта було неможливо. Листи йшли кілька днів, а то і тижнів або місяців. Часом важливі листи губилися і знаходилися … Навколо вчасно або не вчасно доставленого листи розгоралися трагедії і комедії.

Під час екскурсії ми відвідаємо Інститут шляхетних дівчат – нині Міжнародний центр культури і мистецтв (МЦКМ), зайдемо на Головпоштамт. А завершимо нашу подорож після зустрічі з пам’ятником закоханим ліхтарям, з деревом «12 стільців» і «a href =” http://relax.com.ua/where-to-go/places-of-interest/panikovskiy/ “target = “_blank” rel = “noopener”> пам’ятником Паніковському – одному з найколоритніших героїв безсмертного «Золотого теляти».

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5 години

Вартість: 120 грн.

Екскурсія орієнтована на дітей 9-14 років.

Де проходить

Маршрут: станція метро «Лівобережна» – вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 16/4 – вулиця Інститутська – Майдан Незалежності – Алея Героїв Небесної Сотні – вулиця Хрещатик – вулиця Прорізна

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг