Легенди Великої Житомирської

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Навряд чи в Києві знайдеться мешканець, який хоча б раз не прогулювався Великою Житомирською. Адже це одна із найдавніших вулиць на карті української столиці!

Але чи часто ви прогулювалися тут не з метою пообідати в затишному ресторанчику або зайти по справах, а просто для того, щоб перейнятися красою та історичним минулим цієї вулиці? Ми запрошуємо вас заповнити цю прогалину на нашій захоплюючій екскурсії!

Дата:

Програма екскурсії

Приходьте на екскурсію однією з найдавніших вулиць Києва.

Друкарня Чоколова та особняк Собанських, таємничі горгули та будинок зі зміями, перше кохання Михайла Булгакова та лебедина пісня академіка Альошина, модерн та неороманський стиль і навіщо, все-таки, хлопчик душить гусака – про це на нашій екскурсії. Ви дізнаєтеся, навіщо архітектор Клуг посадив на свого ангела, а архітектор Бобрусов – змієподібне чудовисько. Навіщо Альошин вигнув свій будинок дугою і ким вважав якогось київського чиновника поет Маршак. Що змусило Вертинського оспівувати Сталіна і як Булгаков став наркоманом.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 години

Де проходить

Місце зустрічі: біля пам’ятника княгині Ользі

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг