Леви, химери та дворики центру

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
27.08.2022

На екскурсії “Леви, химери та дворики центру” на вас чекають унікальні споруди XIX-XX століть. Прогулянка розпочнеться біля однієї неймовірної будівлі авторства видатного скульптора Владислава Городецького і закінчиться біля іншої. Мальовничі дворики на нашому шляху викличуть “Вау-ефект”. Причому абсолютно неважливо — це охайний сучасний двір із вбудованими старовинними книгами в стіні або занедбаний простір, на якому є намір збудувати хмарочос, який зіпсує історичний центр.

Дата: 27.08.2022 в 16:00

Програма екскурсії

Ми поговоримо про історію Інституту благородних дівчат, який згодом перетворився на притулок НКВСістів — розповімо історію сім’ї однієї з мешканок Михайлівської вулиці, яка постраждала у страшні 1930-ті роки. Зараз у будівлі проводяться концерти та театральні вистави. А вже незабаром поряд із цим культурним центром планується звести новий об’єкт — музей «Дім свободи». Спустившись на колишню вулицю Маяковського, нинішню Ольгінську, ми опинимося у світі театру! Театр Франка у 2020 році відсвяткував своє століття — згадаймо історію його створення та розглянемо пам’ятки театральним діячам, що розмістилися поряд.

А закінчимо нашу подорож згадкою не лише про Будинок з химерами, а й історією сходів, які були збудовані близько 100 років тому.

Де проходить

Місце зустрічі: вул. Грушевського, 6 – пам’ятник В. Чорноволу біля Художнього музею

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг