Ніч у музеї Булгакова

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
500грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Ні для кого не таємниця, що вночі підсвічений вогнями Андріївський узвіз оживає. Особливо відчутне це незриме життя в місці, де реальність особливо тонка – на перетині двох вулиць, в будинку № 13, також відомому, як будинок Турбіних. Екскурсія «Ніч у музеї Булгакова» відкриє для вас зовсім інший Київ. На кілька годин, немов за помахом чарівної палички, звична вам столиця перетворитися на таємниче місто Майстра. Замовляйте квитки онлайн і готуйтеся до подорожі по світу книг нашого знаменитого земляка. А також – містом, де до балу готувалася найпрекрасніша з відьом – його знаменита Маргарита!

Дата:

Програма екскурсії

Пішохідна екскурсія «Ніч у музеї Булгакова» вважається однією з найцікавіших екскурсій у Києві. Що не дивно! Адже в рамках цієї страшно романтичної і страшенно цікавої прогулянки ви відкриєте для себе Інший світ – світ міста, яке називають і європейським Єрусалимом, і градом Зміївим. А також наймістичнішої вулиці української столиці – знаменитої обителі примар, таємниць та майстрів – Андріївського узвозу. Ця захоплююча екскурсія Києвом дозволить вам дізнатися:

  • чим так особлива чудова Андріївська церква;
  • що за примари мешкають у знаменитому замку Річарда;
  • які таємниці зберігають стародавні місця сили – гори Замкова та Уздихальниця.

Крім того, в рамках цієї екскурсії Києвом, гід із задоволенням розповість вам найцікавіші легенди та казки столиці. А також повідає про видатних співвітчизників і покаже місця, де виконуються заповітні мрії та бажання! Головною перлиною екскурсії «Ніч у музеї Булгакова» стане сам будинок номер 13. Двері незвичайної квартири відчиняться для вас у той час, коли вони зазвичай наглухо зачинені і… Ви увійдете в «білий, волохатий грудень» Михайла Опанасовича Булгакова, коли з Булга -Покровськими відбувалися найнеймовірніші речі і на світ з’являлася родина Турбіних, професор Преображенський та Майстер та Маргарита. Подаруйте собі насолоду, пройшовши кімнатами, де зберігаються Булгаковські «книги, що пахнуть таємничим, старовинним шоколадом». Пориньте в атмосферу містичного і загадкового міста, описаного в книгах великого Майстра, і перейміться духом до- і післяреволюційного Києва на пішохідній екскурсії «Ніч у музеї Булгакова»! «Негарна квартира» відчиняє двері і чекає саме на вас!

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2,5 години.

У вартість включено: екскурсійне обслуговування.

Зверніть увагу: Ця екскурсія вимагає зручного взуття без підборів!

Де проходить

Маршрут: Андріївська церква – альтанка закоханих або Кокоревська альтанка – будиночок Карлсона на Андріївському – гора Вздыхальница – замок Річарда Левине серце – музей Булгакова

 

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг