Ніч у Замку Барона

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас скористатися рідкісною можливістю потрапити на вечірню екскурсію в одну з найзагадковіших архітектурних пам’яток Києва, яку часто називають Будинком Барона або Замком лицаря.

Дата:

Програма екскурсії

Ми увійдемо у дворик особняка через ворота, що охороняють химери, прочитаємо на вході напис-послання. Піднімемося сходами дивовижної краси так само, як це робили жителі особняка наприкінці 19 століття. Помилуємося чудовими родзинками інтер’єру цього містичного замку.

Ви дізнаєтесь, до кого приходить примара Білої жінки, і якими були її пророцтва, розгадаємо таємницю назви замку, дізнаємося, ким був архітектор цього будинку – самотнім лицарем чи Синьою бородою. Розберемося, чи можна називати це прибутковий будинок особняком барона Штейнгеля.

Ми побуваємо у вежі особняка та помилуємося незвичайним видом Києва з його балкончика. А ще ми пройдемося найближчими вулицями навколо будинку і дізнаємося, чому саме тут відбувалося так багато містичних історій.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2 години

Початок: пам’ятник Ярославу Мудрому, біля Золотих Воріт

Кінець: вул. Ярославів Вал, 1

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг