Оглядова екскурсія на автобусі: Визначні місця Києва

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Relax.com.ua пропонує Вам відправитися на оглядову екскурсію по Києву . Місто дуже великий і самостійно відвідати всі визначні пам’ятки в один день просто неможливо. Саме тому оглядова екскурсія «Пам’ятки Києва» те, що Вам потрібно. На цій екскурсії Ви зможете побачити найцікавіші пам’ятки міста, які, як віхи часу позначили сторінки його історії: Старокиївську гору, камінь з написом «звідки є пішла Земля Руська», знамениті Золоті ворота , Софіївський собор , Володимирський собор , Андріївську церкву і Михайлівський собор , Києво-Печерську лавру , помилуєтеся храмами Подолу і аристократичними особняками Печерська. Ви пройдете крізь вікову історію міста, ХI-ХХ століть, побачите місто XXI століття.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії по Києву

Андріївська церква побудована в 1754 році за проектом архітектора Растреллі. Існує безліч легенд пов’язаних з місцем, де була споруда і відсутністю у церкви дзвонів. Вниз від неї йде крутий Андріївський узвіз , улюблене місце гостей міста Києва.

Володимирський собор знаходиться на бульварі Тараса Шевченка. Над художнім оформленням будівлі працювали кращі художники Російської імперії. У 1862 році був закладений перший камінь собору, а через чотири роки він був побудований до куполів.

Контрактова площа – одна з найстаріших площ Києва, що існувала ще за часів Київської Русі. Назва площі виникло через те, що купці укладали тут контракти. Недалеко від неї знаходився порт, куди прибували суду з продукцією. Пізніше, площа втрачає своє значення торгової точки через розвиток залізниць в Києві.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 3 години

ВАЖЛИВО! Деякі пам’ятки, зазначені в програмі, можуть бути замінені у зв’язку з пробками на дорозі.

Вартість: 280 грн.

Що входить в екскурсію:

  • екскурсійне обслуговування на автобусі;
  • супровід гіда;
  • відвідування визначних пам’яток.

Де проходить

Місце зустрічі: пам’ятник Григорію Сковороді (метро Контрактова площа)

Маршрут: Андріївська церква – Золоті ворота – Михайлівський золотоверхий собор – Софійський собор – Володимирський собор – Фонтан «Самсон» – Поштова площа – Гостинний двір – Контрактова площа – Національний банк України – Європейська площа

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг