Пікантні історії Києва – з наливкою

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
330грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
18.06.2022

Якщо ви хочете познайомитися ближче з улюбленим містом, вивчати його можна не лише за книгами істориків, а й з розповідей тих, хто жив. Звичайно, ці оповідання не завжди достовірні, часом навіть сумнівні, а бувають і зовсім чимось із галузі фантастики. Але! Саме в таких оповіданнях та байках, анекдотах та пікантних історіях ховається неповторний характер кожного міста. Запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію, щоб відкрити для себе нову грань Києва – з пікантними нотками романтичного флеру.

Дата: 18.06.2022 в 15:00

Програма екскурсії

Київ – місто романтики. Тут тепло навіть у найхолоднішу пору року. Не дивно, що бруківки, парки, сквери міста протягом багатьох років ставали сценами, на підмостках яких розігрувалися неабиякі драми, комедії та детективи.

На екскурсії ми з вами дізнаємося історії людей, які створили Київ таким, яким ми знаємо його сьогодні, почуємо багато цікавих подробиць із життя пристойних дівчат, гордих заміжніх дам та панночок легкої поведінки. Дізнаємося, як жилося альфонсам, шулерам, довірливим купцям та київським поліцейським. А там, де є поліцейські, з’являються Холмси і Пуаро — у нашому випадку київські детективи.

А ще покуштуємо смачну наливку за дружньою бесідою. Приходьте, буде щиро!

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2,5 години.

Де проходить

Початок: вул. Грушевського, 6 (сходинки Національного художнього музею України).

Маршрут: Музейний провулок – стадіон «Динамо» – Міський парк – вулиця Хрещатик – Майдан Незалежності – вул. Мала Житомирська – Михайлівський пров. – вул. Михайлівська.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг