Слідами літературних героїв

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Київ був і залишається одним зі світових центрів розвитку літератури. Тут проживали всесвітньовідомі майстри слова, які присвячували місту свої творіння, в Києві жили, любили, страждали, мріяли і воювали їх літературні герої. І часто сам багатоликий Місто, то древній, то модний і сучасний, з його історією і особливою атмосферою, ставав повноправним дійовою особою і літературним героєм.

Дата: За запитом, в будь-який день

Слідами літературних героїв

Екскурсія по Києву «Слідами літературних героїв» дозволить перенестися в чарівний світ художнього слова, відвідати місця, де писалися романи, вірші, мемуари і літописи, де з’явилися на світ літературні герої, побачити будівлі і місця, безпосередньо пов’язані з історією літератури та Міста:

  • дізнатися, де ж насправді знаходиться будинок, який раптом «пропав на госпрозрахунку»;
  • почути, як нобелівський лауреат з літератури проникливо писав про Київ;
  • де знаходиться кафешантан, в якому любили посидіти герої Олександра Купріна;
  • де в Києві любили бувати Микола Гоголь, Олександр Пушкін, Оноре де Бальзак;
  • пригоди по Києву бравого солдата Ярослава Гашека;
  • побачити, з якої стіні спускався знаменитий булгаковський кіт Бегемот;
  • дізнатися, чому київський маяк так сподобався Булгакову і Паустовському, але при цьому абсолютно не припав до душі Шевченка;
  • який міст отримав срібну медаль, яка до сих пір зберігається в Лондоні, в Кришталевому Палаці і які літературні герої брали участь в його будівництві;
  • ну і яка екскурсія по Києву може обійтися без відвідування «самої київської вулиці», де жили Свирид Петрович Голохвастий, Проня Прокопівна, Прокоп Свиридович і інші персонажі відомої комедії, де утворився колектив, у виконанні якого українська колядка стала світовим хітом.

Для школярів екскурсія «Слідами літературних героїв» може прекрасно доповнити та урізноманітнити шкільну програму української та зарубіжної літератури, а так само допоможе закріпити деякі теми з історії України.

Додаткова інформація

Тривалістю екскурсії: 3 години

Вартість: 150 грн.

У вартість входить: екскурсійне обслуговування

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг