Дитяча екскурсія: У пошуках київських привидів

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 90грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Всі ми в дитинстві любили казки і готові були годинами слухати історії про чаклунів і відьом, привидів, домових, полтергейст і інші чудеса. Що може бути більш захоплююче непояснених явищ і подій ?! Особливо, якщо вони відбувалися і, можливо, продовжують відбуватися поруч з Вами. Коли можна на власні очі побачити будинки, в яких “живуть” примари. А якщо гарненько прислухатися, може бути, навіть почути їх шепіт і хихикання.

Екскурсія “У пошуках київських привидів” – захоплююча та пізнавальна прогулянка по “містичної” частини Києва. Кращий подарунок для Вашої дитини! В ігровій формі дітворі запропонують стати хранителями легенд київських вулиць і дізнатися які таємниці приховують місцеві привиди.

Екскурсія буде цікава дітям у віці до 10 років.

Дата: За запитом, в будь-який день

Ваша дитина обов’язково оцінить захоплююча розповідь досвідченого екскурсовода, майстерно прикрашений казками і легендами. Отриманих емоцій і знань йому точно вистачить на довго.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2,5 години

Вартість для 1 чол.:

  • дорослому – 90 грн.;
  • дитині до 12 років – 80 грн.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг