Таємниці київських масонів

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
100грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Чи знаєте Ви, що масони в Києві аж ніяк не історичні персонажі, а реальні сучасні особистості. Хочете дізнатися імена і унікальні факти про членах секретних товариств столиці? Тоді екскурсія «Таємниці київських масонів» саме для Вас.

Неспішно прогулюючись по Ярославовому Валу , Ви дізнаєтеся як один з найкрасивіших кварталів столиці став місцем діяльності масонів. Вам відкриються всі секрети, міфи і досягнення київських “вільних каменярів” XIX століття – Михайла Терещенка, Михайла Родзянка, Федора Штейнгеля. Чому саме цю вулицю полюбили масони в Києві ? Дізнаєтеся на екскурсії по Києву!

Дати:

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Вважається, що в Україні масонство існувало вже в XVIII столітті. «Не був Сковорода масоном, але … виріс і виховувався в тій атмосфері, яка живила російське масонство», – пише відомий історик Сергій Єфремов.

Кажуть, що масонами є і одіозні особистості сучасності – екс-Президент Леонід Кравчук, екс-прем’єр Микола Азаров, «Митрополит Київський і всієї України» Мефодій та інші.

Екскурсія «Таємниці київських масонів» – це подорож в історію, в ту епоху, коли масони в Києві активно розвивали свою діяльність. Ви дізнаєтеся про принципи і символіці масонства, обряді посвяти і ієрархії масонів, а також отримаєте інші таємні знання, доступні тільки обраним.

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5 години

Вартість для 1 чол .:

  • дорослому – 100 грн.;
  • дитині до 12 років і пенсіонеру – 80 грн.

У вартість входить: екскурсійне обслуговування

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг