Сім чудес Києва. Автобусна екскурсія

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Тригодинна автобусна екскурсія «Сім чудес Києва» буде цікавою та пізнавальною не лише киянам, а й туристам – гостям нашої столиці. Ви побачите головні визначні пам’ятки Києва, які вважаються справжніми чудесами міста.

Ця екскурсія проводиться індивідуально. Замовте автобусну екскурсію “Сім чудес Києва” на зручний для вас день і час.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії по Києву

Екскурсія проходить в комфортабельних автобусах (Neoplan, Mercedes або їх аналоги), обладнаних кондиціонерами і мікрофонами.

«Сім чудес Києва»-акція 2013 року, яка є етапом всеукраїнської акції «Сім чудес України», яка була заснована в 2007 році фондом Миколи Томенка «Рідна країна». Кожен бажаючий міг проголосувати за свої «сім чудес столиці» за допомогою Інтернет-голосування. Паралельно проходило голосування експертів.

Які ж вони «Сім чудес Києва» ? Це неймовірно красиві місця з довгою і захоплюючою історією:

Ви побачите одну з найяскравіших архітектурних пам’яток Києва, в основу якої перші три цегли заклала сама Російська імператриця Єлизавета Петрівна. Це Андріївська церква , виконана в стилі бароко. Побуваєте і на колоритному Андріївському узвозі, на якому і розташована церква.

Також Ви отримаєте незабутні враження від самого незвичайного будівлі міста- «Будинок з химерами» , фасад і інтер’єри якого прикрашені різними химерними морськими чудовиськами і екзотичними тваринами.

 Сім чудес Києва

Далі- Видубицький монастир, де екскурсанти побачать знаменитий некрополь з сотнями могил ще з часів Катерини II, а також дізнаються багато цікавих подробиць з життя ченців і настоятелів монастиря.

Ще одне диво Києва- Володимирський собор -головний храм Української православної церкви Київського патріархату. Він будувався і устатковувався цілих 34 роки, а розписували його такі відомі художники як Михайло Врубель і Віктор Васнецов.

Ви побуваєте в одному з найстаріших ВНЗ України-знаменитої Києво-Могилянської Академії . Саме цей заклад зображено на українській купюрі в 500 гривень. Академію свого часу закінчили чотирнадцять гетьманів України, філософ і педагог Григорій Сковорода, митрополит Дмитро Туптало і безліч інших відомих особистостей.

Ви також побуваєте ще в одній святині- Києво-Печерській лаврі , яка відома своїми легендарними печерами. І побачите найдавніший вцілілий пам’ятник з часів Київської Русі- Собор Святої Софії Київської , дзвіницю якого побудував гетьман Іван Мазепа.

Семь чудес Киева

Ви дізнаєтеся багато цікавих фактів і історій, а також отримаєте неймовірне задоволення від київських чудес.

Беріть фотоапарати, друзів і рідних, гарний настрій і приєднуйтесь до автобусної екскурсії «Сім чудес Києва» !

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: від 3 годин

Вартість: 2800 грн. для груп до 5 чоловік.

Що входить в екскурсію:

  • транспортні послуги
  • послуги гіда по маршруту

Де проходить

Закінчення екскурсії: у Андріївської церкви

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг