Славний ювілей Малого ботсаду

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 160грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас на прогулянку, яка на кілька годин перенесе вас в казковий оазис в самому центрі шумного мегаполісу. Фахівці-ботаніки проведуть для нас цікаву екскурсію і дадуть відповідь на питання.

Дата: За запитом, в будь-який день

Опис екскурсії

Університетському Ботанічному саду навесні виповнюється 180 років. Це найстаріший ботанічний сад в країні.

У далекому 1839. директор директор Рудольф Траутфеттер і головний садівник Генріх Гохгуб з колегами власноруч посадили перші дерева, деякі з яких і сьогодні радують нас своєю красою і величчю. Доля Сада нерозривно пов’язана з долею нашого міста. Разом переживали важкі часи: війни, революції, бездумну забудову, та й рельєф саду – це немов Київ в мініатюрі: височини і низини, підйоми і спуски.

Ми пропонуємо вам зробити цікаву прогулянку по алеях цього парку, почути його історію, А ще ми дізнаємося, що саме монахами київських монастирів колись почалася секційна робота з плодово-ягідними рослинами, що поширена пізніше на всю Східну Європу.

Але справжнім подарунком для нас буде відвідування святая святих цього центру – його закритій частині, де ведеться наукова робота, і куди вхід, зазвичай, для відвідувачів закритий *.

Спочатку ми зайдемо в оранжереї. Це справжнє диво, коли переступивши поріг, раптом опиняєшся в джунглях: різноманітні пальми, найстарішою з яких 220 років, цукеркове, хлібне, пляшкове, рибне дерева, багатометрові араукарії, бамбук, банани, фікуси … А після цього казкового подорожі по різних континентах ми зможемо познайомиться з колекцією відкритого грунту цього наукового центру.

Додаткова інформація

Вартість: 160 грн.

* вхід в наукову частину оплачується додатково. Вартість 40 гривень.

** вхід в оранжереї включений у вартість екскурсії.

Місце зустрічі: м. Університет

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг