Таємниці дому Лібермана

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
350грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Чи знаєте Ви, що у Києві є будинок з розсувною стелею? “А це можливо?” – запитайте ви. Виявляється, що будинок із такою кімнатою існував ще наприкінці ХІХ століття. А причиною такого незвичайного будівництва є релігійне свято юдеїв – Суккот. Цікавий факт, чи не так? Будинок Лібермана, Пряничний будиночок, Спілка письменників України – все це назви того самого будинку на вулиці Банковій, 2. Ця будівля овіяна різними легендами та таємницями, які відкриють Вам на екскурсії «Таємниця будинку Лібермана». Дізнайтеся про своє місто цікаві відомості, які будуть цікаві не лише туристам, а й корінним киянам. Приєднуйтесь до екскурсії Києвом «Таємниці дому Лібермана»!

Дата:

Програма екскурсії

На екскурсії Ви дізнаєтесь історію, секрети та таємниці дому Лібермана, який був збудований у 1879 році за проектом київського архітектора Володимира Ніколаєва на замовлення російського державного та військового діяча Федора Трепова. Спочатку будинок був одноповерховим, і здавався мешканцям в оренду за кругленьку суму, яка приносила непоганий дохід власнику. У 1896 році особняк та територію навколо нього викупив цукрозаводчик та купець Сімха Ліберман.

 

Тайна дома Либермана

Дом Лібермана

Під час Української революції майже всі приміщення особняка були зайняті військовим міністерством УНР та німецькою владою. Під час існування Гетьманату будинок передали нащадкам Симхи Лібермана, але ненадовго. У будівлі постійно змінювалися мешканці – контррозвідка, Київський військово-окружний комісар, штаб військової цензури. На початку 1930-х років в особняку розміщувалася дитяча консультація Охматдиту та дитсадок ім. Надії Крупської – дружини Володимира Леніна. Потім – будинок пропаганди та агітації ім. Йосипа Сталіна. І лише з 1953 року у будівлі розмістилася Спілка письменників України.

Тайна дома Либермана

Дом Лібермана

Також у програмі екскурсії прогулянка найближчими вулицями – Банковою, Інститутською та Хрещатиком.

Чи знали ви, що:

  • Банкова вулиця могла називатися Цареводарською чи Трепівською?
  • Інститутську вулицю також називали Девічою через будівлю Інституту шляхетних дівчат, що знаходилася на ній?
  • Хрещатик є однією з найкоротших і найширших центральних вулиць світу?

Про ці та багато інших цікавих фактів та історій Ви дізнаєтесь на екскурсії «Таємниці дому Лібермана».

 

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5-3 години

Що входить до екскурсії:

  • екскурсійне обслуговування,
  • супровід гіда.

Де проходить

Місце зустрічі: вул. Банкова, 2, біля входу в особняк Лібермана

 

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг