Таємниці київської філармонії

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
400грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас на екскурсію в справжній храм музики – Національну філармонію України. Обіцяємо гостям піднесений настрій, багато нової пізнавальної інформації про музичне життя Києва, а на десерт – особливий сюрприз.

Дата:

Програма екскурсії

Ми перенесемося в часи, коли в одному і тому ж будинку розміщувався клуб для багатих купців Києва і храм музики. Ми станемо членами закритого Клубу київських купців. Познайомимося з клубним статутом і бальних етікетом.

Екскурсовод розповість і покаже, яким було старовинне планування будівлі філармонії. А також ми дізнаємося, чому Михайло Грушевський саме в цій будівлі вирішив проводити перший український конгресс.

В фіналі – послухаємо камерний концерт класичної музики. Але спочатку дізнаємося кілька важливих секретів з життя музикантів, а саме, побачимо, як вони готуються до виступів, дізнаємося, де в залі кращий звук, заглянемо в «гараж для роялів». Після такої підготовки подарунок від музикантів філармонії запам’ятається вам надовго. А може і зробить з вас завзятих завсідників Національної філармонії України.

Додаткова інформація

Індивідуально від 5900 грн.

Тривалість: 3 години

Початок: Європейська пл., вул. Хрещатик, ½. Зустрічаємось біля входу до готелю «Дніпро».

Кінець: Національна філармонія

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг