Таємниці Золотоворітського кварталу

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Вулички Золотоворітського кварталу таять в собі нескінченну безліч секретів, загадок і таємниць. А розгадувати загадки – захоплююче заняття, особливо під керівництвом знаючого провідника – досвідченого екскурсовода, закоханого в Київ. Запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію, на якій ми навчимося зчитувати і розгадувати зашифровані послання київських архітекторів минулих століть.

Дата:

Програма екскурсії

Під час цієї екскурсії ми навчимося розпізнавати таємні знаки, залишені архітекторами на стінах старих будинків Києва, дізнаємося, з якою таємницею пов’язана поява в Києві кави, розплутаємо не одне містичне переплетіння доль відомих жителів Києва.

Однак ми будемо не тільки слухати екскурсовода, але і активно брати участь в програмі екскурсії: пошукаємо драконів, розгадаємо таємницю зникнення одного фонтана, побродимо по дому-замку, відкриємо не одні старовинні двері, послухаємо історії старих київських будинків. Наприклад, історію про брошки, котра визначила шлях поета, або історію про роман в листах, або вже майже легенду про те, як старий поет написав на простий серветці в київському кафе один з найкращих своїх творів.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 3 години

Де проходить

Початок: зустрічаємося біля пам’ятника Ярославу Мудрому (ст. метро «Золоті Ворота»)

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг